Перебирання двигуна авто у Львові

Перебирання двигуна автомобіля — це масштабна процедура по відновленню працездатності силового агрегату. Необхідність в подібних операціях нерідко призводить власників старих автомобілів до установки контрактних механізмів. Ціна заходу в такому випадку виявляється нижче. Однак, колишні у вживанні пристрої мають нижчий запас міцності, ніж відремонтовані. Виявлення глобальних проблем, часом, не вимагає участі майстрів. Наприклад, мотор може просто не запускатися, що призведе до неможливості експлуатації транспортного засобу. Отже, необхідність відновлювальних робіт буде очевидна навіть не самому досвідченому автовласникові. Однак самі процедури по поверненню ДВЗ в робочий стан є дуже складними і практично недоступними для самостійного виконання.

Силовий агрегат

Мотор автомобіля призначений для вироблення енергії при спалюванні палива. Це процес повинен відбуватися постійно, щоб забезпечувати не тільки можливість пересування машини, але і роботу її навісного обладнання. Наприклад, генератор, що виробляє електрику, функціонує завдяки обертанню колінчастого вала, зі шківом якого він пов’язаний. Також обігрівач і кондиціонер здійснюють свою діяльність саме за рахунок ДВЗ. Отже, мотор працює навіть в той час, коли автомобіль нікуди не рухається.

Силова установка складається з декількох частин. Якщо розглядати його зверху вниз, то можна виявити клапанну кришку, головку блоку циліндрів, блок і картер. Всі ці частини пов’язані один з одним і виконують свої функції в рамках загального процесу. Так як всередині ДВЗ розташовані рухливі елементи, потрібно заправка мастильного складу, який би нівелював згубний вплив тертя, що виникає в процесі роботи компонентів. Також впроваджується система охолодження, яка дозволяє зберігати потрібний системі температурний баланс.

Проблеми мотора

Перебирання двигуна авто пов’язана з дефектації агрегату, що є складною операцією, яка забирає багато часу навіть у досвідченого фахівця. Тому майстрами часто робляться спроби обійти ці процедури, спробувавши реанімувати силову установку більш простими способами. На жаль, це спрацьовує далеко не завжди.

Розглянемо причини серйозних несправностей, що призводять до перебирання двигуна:

  • Природний знос елементів
  • Підвищені навантаження на агрегат
  • Недостатня кількість мастильного матеріалу
  • несвоєчасне обслуговування
  • Використання неякісних витратних матеріалів
  • перегрів
  • Механічні ушкодження
  • Використання низькоякісного палива

Поява всіх неполадок, крім природного зносу, можна запобігти. Можливість продовження життя ДВЗ знаходиться в руках автовласника.

Де зробити перебирання двигуна?

Перебирання двигуна у Львові повинне виконуватися професіоналами з великим стажем роботи. Також важливим є використання спеціального інструменту і якісних запчастин. Відзначимо, що, незважаючи на велику кількість сервісів у Львові, далеко не кожен з них візьметься за таку масштабну процедуру. Виконати всі необхідні роботи і дати тривалу гарантію на результат зможуть співробітники автосервісу «СТО Авто», які мають високу кваліфікацію та великий досвід. Отже, через кортокій проміжок часу Ви зможете отримати назад повністю справний автомобіль.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів