Промивання двигуна автомобіля у Львові

Промивання двигуна автомобіля здійснюється з метою очищення рухомих елементів і каналів від відкладень і продуктів зносу, які накопичилися в силовій установці за час експлуатації. Відзначимо, що утворення осаду і нагару в вітчизняних умовах використання автомобіля запобігти неможливо. Наприклад, низькоякісне паливо зустрічається нерідко навіть у Львові, тому, якщо Ви віддаєте перевагу безіменні АЗС великим мережним, то, швидше за все, зіткнетеся з проблемами силової установки досить швидко. Також несвоєчасне обслуговування мотора негативним чином позначається на ресурсі. Заміна масла і фільтрів повинна проводитися кожні 7-8 тисяч кілометрів, щоб мастильний матеріал належним чином виконував свої функції. Ну і, звичайно ж, слід вибирати продукцію перевірених брендів, а також остерігатися підробок.

Експлуатація ДВЗ

Силовий агрегат по праву можна назвати самим навантаженим механізмів транспортного засобу. Він задіяний навіть тоді, коли автомобіль нікуди не рухається, а водій, наприклад, гріється чи насолоджується роботою кондиціонера. Спалювання палива, яке відбувається в камері згоряння, виробляє енергію, що передається як в трансмісію, так і на навісне обладнання. Таким чином, установку недарма називають серцем автомобіля, що дає можливість функціонувати всім системам машини.

Відзначимо, що термін служби агрегату розрахований на весь експлуатаційний період автомобіля. При дотриманні норм обслуговування двигун має в запасі не одну сотню тисяч кілометрів пробігу. Однак, багато що залежить і від навантажень, які відчуває мотор. Не варто переоцінювати можливості свого автомобіля — далеко не кожна модель розрахована на постійну агресивну їзду.

Як виконується промивання двигуна?

Промивання двигуна авто може відбуватися кількома способами. У цьому випадку все залежить від складу, який заливається в агрегат. Є рідини, які розраховані на експрес-очищення. Це дозволяє здійснити операції протягом декількох хвилин. Однак для більш ретельного виконання процедури використовують склади тривалої дії. Вони працюють разом з мастильним матеріалом протягом декількох сотень кілометрів пробігу.

Розглянемо етапи промивання двигуна:

  • заправка очищає рідини в ДВЗ;
  • запуск мотора і його робота протягом регламентованого часу;
  • злив мастильного матеріалу;
  • видалення фільтра;
  • заправка нового матеріалу.

Часом така процедура не допомагає з першого разу. Для сильно забруднених ДВЗ потрібне повторне проведення операцій.

Куди звернутися?

Оптимальним варіантом буде здійснення промивання двигуна під контролем досвідчених професіоналів. По-перше, вони підкажуть, які матеріали дійсно працюють. По-друге, зможуть провести операцію відповідно до технічних вимог виробника. Ціна таких заходів не дуже велика, тому, доручення роботи, наприклад, співробітникам автосервісу «СТО Авто», не завдасть істотного удару по гаманцю. А Ви зможете бути впевненим в тому, що очищення проведене належним чином і зможете особисто переконатися в результаті.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів