Промивання дросельної заслінки авто у Львові

Промивання дросельної заслінки — це дуже поширена операція, яка нерідко здійснюється на автомобілях з серйозним пробігом. В процесі роботи ДВЗ на елементах агрегату накопичуються забруднення і нагар. Не стає винятком і система впуску. Звичайно, фільтруючий елемент перешкоджає попаданню пилу і дрібних частинок, які містяться і надходять з повітряної масі. Однак повністю від них позбутися він не допомагає. Також на поверхні з часом утворюється нагар, який перешкоджає вільному спрацьовуванню дроселя і знижує пропускну здатність механізму. Ознаками забруднення є зниження динамічних характеристик автомобіля, важкий запуск ДВЗ, нестабільна робота мотора. Звичайно, причини можуть бути й іншими, але перевірку дросельного вузла також необхідно здійснити.

Система впуску

Для функціонування ДВЗ необхідно займання паливно-повітряної суміші. Пальне подається насосом з резервуару через спеціальну магістраль. Повітря ж засмоктується ззовні через патрубки. Спочатку потік проходить через фільтр, який затримує дрібні частинки і пил. Потім надходить в магістраль, де встановлений датчик масової витрати повітря. Це пристрій відправляє інформацію про обсяг минулого потоку в ЕБУ, щоб комп’ютер зміг скоригувати кількість необхідного палива для формування правильних пропорцій суміші. Після цього повітря виявляється перед дросельною заслінкою, яка відповідає безпосередньо за його надходження в камеру згоряння.

Відзначимо, що дросель може бути як механічним, так і електронним. Тут мова йде про систему управління заслінкою. На багатьох вікових моделях педаль акселератора пов’язана з дроселем за допомогою троса. У сучасних системах, найчастіше, ці два механізми фізично не пов’язані між собою. Тобто, кореляція рівня відкриття заслінки із зусиллям, яке прикладається на педаль, здійснюється за рахунок роботи комп’ютера.

Виконання операцій

Промивання дросельної заслінки автомобіля вимагає демонтажу пристрою. Відзначимо, що зустрічаються випадки очищення механізму без зняття, проте вони не дозволяють домогтися належного результату. Щоб дістатися до заслінки, необхідно демонтувати весь або майже весь впускний тракт. Звичайно, це не найскладніша операція, але вона потребує певних навичок і спеціального інструменту. Отже, якщо Ви не маєте ні того, ні іншого — оптимальним рішенням стане звернення в сервіс.

Розглянемо основні етапи промивання дросельної заслінки:

  • демонтаж корпусу повітряного фільтра;
  • відключення датчиків;
  • демонтаж впускних патрубків;
  • демонтаж дроселя;
  • очищення;
  • просушка;
  • установка;
  • збірка тракту.

Ціна операцій може різнитися залежно від конкретної моделі. На деяких автомобілях ці маніпуляції виконати складніше, ніж на інших.

Куди звернутися, якщо потрібне промивання дросельної заслінки?

Промивання дросельної заслінки авто, якщо Ви ніколи не стикалися з подібними заходами, варто доручити професіоналам. В цьому випадку Вам не доведеться сумніватися, що всі операції виконуються відповідно до технологічних вимог. Наприклад, Ви можете звернутися до висококваліфікованих спеціалістів автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб вирішувати подібний завдання в найкоротші терміни.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів