Промивання інжектора авто у Львові

Промивання інжектора це очищення системи упорскування палива від забруднень і відкладень, які неминуче виникають на стінках елементів в процесі функціонування ДВЗ. Чи не найвища якість вітчизняного палива говорить про наявність в пальному домішок і сторонніх часток. Причому це актуально для продукції, яку пропонують будь-які АЗС. Однак в паливі від мережевих заправок їх, безумовно, істотно менше, що дозволяє рідше проводити очистку. У цьому випадку заправлятися на великих станціях вигідніше. Варто відзначити, що в даному випадку йдеться про очищення не тільки форсунок, але і інших елементів системи — рампи, клапанів, магістралі. Справа в тому, що забруднення присутні на всіх компонентах цього вузла.

Робота системи

При заправці автомобіля пальне надходить в резервуар, встановлений під днищем транспортного засобу. Це дозволяє забезпечити збереження бака навіть при серйозному ДТП. Але також це ставить завдання по доставці палива до силової установки. Таку роботу здійснює насос, який здатний забезпечити потрібний тиск у магістралі. Далі пальне підводиться до рампи, де встановлені форсунки, які здійснюють впорскування палива в циліндри. Відзначимо, що сучасні системи управляються комп’ютером, який здатний точно дотримуватися пропорції суміші, що дозволяє домогтися максимального ККД при мінімальній витраті ресурсів.

Елементи системи мають вельми вузькі канали, які з часом активної експлуатації забиваються відкладеннями, що негативним чином позначається на працездатності пристроїв. Тому оптимальним рішенням буде проведення профілактичної очищення компонентів кожні 30-40 тисяч кілометрів пробігу (приблизно — раз на рік). Таким чином, вдасться домогтися підтримки штатного режиму роботи системи. Але, якщо вже спостерігається зниження ККД, із здійсненням таких операцій варто поквапитися.

Як виконується промивання інжектора

Промивання інжектора у Львові може мати на увазі різні операції. Найбільш поширені з них — чистка форсунок і промивання системи спеціальними хімічними речовинами. У першому випадку мається на увазі демонтаж елементів і їх обробка ультразвуком, що дозволить позбутися від забруднень. У другому ж спеціальні рідини очищають компоненти вузла в процесі роботи ДВЗ, тобто, зняття тієї чи іншої деталі не мається на увазі. Саме такий спосіб є найбільш поширеним при самостійному здійсненні заходів.

Розглянемо, які зустрічаються операції:

  • демонтаж форсунок і чистка ультразвуком (дозволяє видалити серйозні тверді відкладення);
  • заправка миючих присадок в бак (відмінно підійде для профілактичних заходів);
  • нагнітання чистячих засобів в рампу (ефективно очистить компоненти, не вимагаючи демонтажу елементів);

Ціна операцій різниться в залежності від обраної методики. Звичайно, демонтаж пристроїв збільшує кінцеву вартість заходів.

Куди звернутися?

Якщо Ви не маєте досвіду у виконанні промивання інжектора авто, варто звернутися за допомогою до професіоналів. Співробітники СТО оцінять стан компонентів системи і запропонують оптимальний спосіб позбавлення від забруднень. Наприклад, все необхідне для якісного виконання таких робіт є в автосервісі СТО Авто, розташованому у Львові. Тут подібні операції виконуються в найкоротші терміни і з гарантією якості

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів