Промивання паливної системи у Львові

Промивання паливної системи — це заходи, які дозволяють позбутися відкладень, що накопичилися в процесі експлуатації транспортного засобу. Навіть малодосвідченим автомобілістам відомо про далеко не найвищу якысть пального в нашій країні. Воно впливає не тільки на віддачу силового агрегату, але і на кількість шкідливих речовин, що викидаються в атмосферу. Також низькоякісне пальне призводить до появи нагару на деталях ДВЗ і системи запалювання зокрема, що ускладнює запуск двигуна. Крім цього, домішки і сторонні частинки досить швидко засмічують паливний фільтр, насос, форсунки. У певний момент все це стає причиною виходу компонентів систем з ладу. Відзначимо, що навіть вибір виключно великих мережевих АЗС не дозволить уникнути подібних проблем. Однак в зв’язку з цим система просто буде засмічуватись повільніше.

Подача палива

Для забезпечення безпеки експлуатації автомобіля резервуар з паливом розташований під днищем в задній частині корпусу транспортного засобу. Це дозволяє зберегти цілісність бака навіть при серйозних аваріях. Однак виникає проблема — паливо необхідно доставити до рампи, де встановлені форсунки, які здійснюють впорскування пального в циліндри. У зв’язку з цим потрібна установка насоса, який подає паливо в магістраль. У бензинових системах він є єдиним і розташовується в баку. У дизельних ж таких пристроїв два, один з яких здійснює перекачування палива, а інший — створює високий тиск, якого вимагає система уприскування.

Відкладення, які утворюються в системі, негативним чином позначаються на її роботі. Дрібні частинки можуть забивати насос, фільтруючий елемент, ТНВД, форсунки. Також вони нерідко потрапляють в камеру згоряння, що, безумовно, має свої негативні наслідки. Тому необхідно не тільки заправлятися на перевірених АЗС, а й вчасно здійснювати заміну фільтру і сітки, розташованої на насосі.

Як виконується промивання паливної системи у Львові?

Промивання паливної системи автомобіля починається з вибору необхідного складу. Відзначимо, що рідини для дизельних і бензинових систем розрізняються за хімічними властивостями. Також не варто вибирати продукцію маловідомих брендів, особливо, якщо її ціна є дуже низькою. У кращому випадку застосування таких рідин просто-напросто не дасть ніякого ефекту. Однак, часом, вони можуть стати причиною погіршення ситуації. Тому, не маючи досвіду у виборі таких засобів, перед покупкою проконсультуйтеся з професіоналами.

Розглянемо деякі способи такого очищення:

·         Заправка промивної рідини в бак

·         Демонтаж і чистка форсунок

·         Демонтаж і очищення елементів системи (наприклад, паливного бака)

Найпростіший спосіб очищення — за допомогою присадок. При їх використанні експлуатація автомобіля відбувається в штатному режимі.

Куди звернутися?

Промивання паливної системи у Львові, якщо мова не йде про додавання присадок в паливо, варто доручати професіоналам. Помилки, які можуть бути допущені в процесі виконання таких операцій, призведуть до порушення штатного режиму функціонування автомобіля. Отже, замість позитивного ефекту буде досягнуто погіршення ситуації. Рекомендуємо скористатися послугами співробітників автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб здійснити подібні заходи в найкоротші терміни.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів