Промивання систем автомобіля у Львові

Промивання систем автомобіля — це операція з очищення магістралей і механізмів, яка буває необхідна на великих пробігах. Справа в тому, що в процесі функціонування тих чи інших агрегатів в трубопроводах і на елементах пристроїв утворюються відкладення. Це веде до зниження ККД, а також може стати причиною серйозних поломок. Наприклад, від вібрацій і тряски спресовані відкладення можуть відшаруватися від поверхні і почати циркулювати в змащувальному чи іншому матеріалі. У цій ситуації сторонні частинки можуть, наприклад, засмітити паливний або масляний насос, що призведе до підвищених навантажень і, природно, прискореного зносу механізму. Звичайно, в такому випадку відновлювальні роботи обійдуться недешево.

Функціонування агрегатів

Для штатної роботи автомобіля потрібно безперервне функціонування великої кількості різних механізмів. Щоб забезпечити транспортний засіб можливістю пересування, ДВЗ виробляє енергію, спалюючи паливо. Відповідно, пальне, заправлене в бак, має бути доставлено до паливної рампи, на якій встановлені форсунки, які здійснюють уприскування. Для цього встановлена ​​паливна система, яка забезпечує перекачування пального. Колінчастий вал двигуна перетворює енергію в крутний момент і передає його в трансмісію, звідки він і потрапляє на приводи, а далі — на колеса.

Робота цих систем проходить в умовах високих температур і взаємодії з хімічними речовинами. Природно, це не може не залишати свій слід на елементах механізмів і деталях магістралей. Не варто забувати і про якість вітчизняного палива і мастильних матеріалів. Це також робить негативний вплив, залишаючи на поверхні осад і нагар.

Як виконується промивання систем автомобіля?

Промивання систем автомобіля — це один з небагатьох способів здійснити очистку складних агрегатів. В якості альтернативи можна назвати видалення забруднення з демонтованих і дефектованних механізмів. Однак, ціна таких робіт досить висока в зв’язку з їх складністю. Тому розбирати пристрої недоцільно. Куди простіше і швидше використовувати спеціальну рідину, яка б могла за допомогою своїх хімічних властивостей видалити нагар і інші відкладення. Відзначимо, що такі операції нерідко входять в комплекс робіт по ремонту того чи іншого агрегату.

Розглянемо деякі області застосування такої методики:

  • ДВС;
  • паливна система;
  • гальмівна система;
  • МКПП;
  • АКПП;
  • редуктори;
  • роздавальна коробка;
  • система охолодження;
  • система кондиціювання;
  • паливний бак.

Для кожної системи передбачені свої очищаючі рідини. Не варто використовувати невідповідні склади.

Куди звернутися?

Складність промивання систем автомобіля у Львові залежить як від конкретної моделі, так і від самого вузла. Виконуючи подібні заходи самостійно, необхідно пам’ятати, що мова йде про роботу з агресивними хімічними речовинами. Тому, якщо Ви не маєте достатнього досвіду таких робіт, слід доручити її професіоналам. Наприклад, Ви можете скористатися послугами автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб очистити агрегати Вашого автомобіля в найкоротші терміни.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів