Промивання системи охолодження авто у Львові

Промивання системи охолодження — це відмінний спосіб очистити компоненти вузла від накопичених відкладень і сторонніх часток. Вони, безумовно, призводять до зниження ККД, що, в свою чергу, негативно позначається на функціонуванні силової установки. У зв’язку з цим необхідно не тільки мити радіатори (зовні), але також змінювати антифриз і проводити внутрішню очистку компонентів. Така операція здійснюється за допомогою спеціальних рідин, які мають певні хімічні властивості, що дозволяють видаляти забруднення і відкладення. Але, зазначимо, що деякі компоненти системи практично неможливо очистити. Наприклад, це актуально для розширювального бачка. Нерідко його просто змінюють новим в процесі виконання подібних заходів. Однак це також залежить і від конструктивних особливостей резервуара (його будова може дещо відрізнятися в залежності від конфігурації автомобіля).

Система охолодження

Робота системи охолодження дуже важлива для забезпечення штатного функціонування силової установки. Справа в тому, що при спалюванні палива, яке безперервно відбувається в ДВЗ, виробляється не тільки енергія, але і тепло. Отже, якщо залишити ситуаціяю без контролю, то дуже швидко температура перевищить допустимі норми, в зв’язку з чим компоненти двигуна прийдуть в непридатність. Наприклад, може статися деформація матеріалу, що, безумовно, не дозволить мотору продовжувати роботу.

Щоб уникнути подібної ситуації сучасні моделі обладнуються рідинною системою охолодження. Водяний насос нагнітає в магістраль антифриз, який, проходячи по спеціальних каналах, забирає тепло у ДВЗ, знижуючи його температуру. Потім гарячий склад потрапляє в радіатор, де віддає тепло. Охолоджена рідина знову відправляється по трубопроводу в мотор.

Як виконується промивання системи охолодження?

Промивання системи охолодження автомобіля має на увазі видалення накипу і корозії, а також продуктів розкладання антифризу. Відзначимо, що для різних типів забруднення застосовуються різні за хімічним складом рідини. Але сучасна індустрія пропонує і двокомпонентні кошти, які по черзі здійснюють очистку магістралей і компонентів системи. Звичайно, існують і так звані народні засоби, які створюються з харчових продуктів, розведених у воді (наприклад, з лимонної кислоти). Але, звичайно ж, вони не мають настільки ж високу ефективність.

Розглянемо основні етапи очищення за допомогою професійних засобів:

·         злив (повний або частковий) антифризу;

·         заправка складу в розширювальний бачок (або радіатор);

·         запуск системи (робота протягом зазначеного виробником часу);

·         злив рідини;

·         заправка нового антифризу.

Ціна спеціальних засобів може істотно різнитися залежно від виробника. Однак сьогодні їх вартість не настільки висока, щоб використовувати кустарно приготовлені склади.

Куди звернутися?

Промивання системи охолодження у Львові багатьма автомобілістами виконується самостійно. Однак, якщо Ви не маєте досвіду в підборі потрібних рідин і не впевнені, що зможете точно розрахувати необхідний обсяг, доручіть таку роботу професіоналам. Наприклад, Ви можете скористатися послугами автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб в найкоротші терміни і з гарантією якості здійснити очистку важливої системи Вашого автомобіля.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів