Змащування замків і петель

Змащування замків і петель — це операція, яка дозволяє боротися з деякими наслідками впливу зовнішнього середовища. По-перше, йдеться про появу іржі. Нерідко волога скупчується в важкодоступних місцях, викликаючи розвиток корозійних процесів. Так як петлі і замки приховані від погляду водія, часто іржа починає прослуховуватися тільки при різкому зниженні ефективності роботи елементів. Це може проявлятися появою скрипов при відчинянні дверей або затруднении функціонування замків. По-друге, варто наголосити на потраплянні на поверхню рухомих елементів бруду, піску і сторонніх дрібних частинок. Все це також призводить до погіршення працездатності механізмів. Звичайно, такі деталі мають заводську мастило, але, безумовно, з часом вона висихає і втрачає свої властивості.

Робота елементів

У складі кузова автомобіля присутні статичні і рухомі деталі. До першої категорії відноситься монолітна конструкція корпусу, а також передні крила, бампери і деякі елементи скління. До другої — ті компоненти, які мають можливість зміщуватися по вертикальної або горизонтальної площині. Серед них можна відзначити двері, капот, кришку (або дверь) багажного відсіку. Для забезпечення можливості їх руху передбачено зашморгу. Їх кількість і конструкція може відрізнятися у залежності від особливостей конкретної моделі.

Також важливою частиною рухомих елементів є замки. Вони дозволяють захистити автомобіль від несанкціонованого проникнення. Зазначимо, що їх активація ожжет відбуватися механічно (за допомогою ключа), так і дистанційно (завдяки пульту). Такі елементи встановлюються в корпусах дверей, кришці багажника, капоті (тут вони зазвичай не мають личинки, тому спрацювання механізму відбувається завдяки ручці, розташованої в салоні).

Застосування дій

Мастило замків і петель автомобіля здійснюється із застосуванням спеціальних складів, які повинні також мати захисні властивості. Сьогодні на ринку представлена велика кількість такої продукції. Звичайно, різниться як ціна матеріалів, так і їх якість. Відтак стоїть уникати найдешевших матеріалів, оскільки їх термін служби досить невеликий. Що ж стосується замків — їх нерідко обробляють складами, витісняють вологу. Наприклад, часто використовуються силіконові змащення. Вони не тільки дозволяють уникнути появи іржі, але і не дадуть замерзнути волозі взимку.

  • Розглянемо етапи:
  • Очищення поверхонь (або механізму)
  • Видалення іржі
  • Нанесення мастила
  • Розробка механізму (багаторазове спрацьовування для рівномірного розподілу матеріалу)

При здійсненні цих операцій не потрібно усердствовать. Зайва кількість змащення не примножить захисного ефекту.

Куди звернутися?

Якщо у Вас немає бажання самостійно розбиратися в технічних складах, Доручіть мастило замків і петель професіоналам. Це дозволить здійснити заходи швидко і якісно. До того ж, вартість подібних робіт зазвичай вельми невисока. Наприклад, ви можете звернутися за допомогою до висококваліфікованих фахівців автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Це дозволить не сумніватися, що всі роботи виконуються згідно з технологічними нормами.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів