Скидання міжсервісного інтервалу

Скидання міжсервісного інтервалу — це стандартна операція при проходженні регламентного технічного обслуговування для тих автомобілів, який мають функцію нагадування про необхідність проведення подібних робіт. Зазначимо, що помічниками такого типу досить давно оснащуються моделі преміального сегмента. Але технічний прогрес здешевлює впровадження подібних систем, завдяки чому сьогодні ці системи зустрічаються і на бюджетних автомобілях. Звичайно, багато водіїв попросту записують чи запам ‘ятовують пробіг, на якому була проведена зміна мастильного матеріалу та фільтрів, Однак, якщо ви користуєтеся автомобілем не кожен день, ця інформація легко може загубитися. В цьому випадку висока ймовірність пропустити оптимальний момент зміни витратних матеріалів, що, безумовно, негативним чином позначиться на ефективності роботи силового агрегату і його ресурсі.

Регламентні операції

Вузли автомобіля складаються з складних агрегатів і механізмів, елементи яких схильні до процесу природного зносу. Для запобігання передчасного виходу деталей з ладу часто застосовуються мастильні матеріали, які допомагають захистити компоненти систем. Також багато системи оснащуються фільтрувальними елементами, покликаними очищати робочий склад від продуктів зносу і інших дрібних частинок. Зазначимо, що завжди необхідно проводити спільну заміну мастильного матеріалу і фільтрів, так як виконання таких операцій окремо не має ніякого сенсу.

В рамках регламентного обслуговування автомобіля базовими заходами є заміна мастила ДВС і двох фільтрів — олійного і повітряного. Багато виробників рекомендують здійснювати ці роботи раз на 10, а іноді і в 15 тисяч кілометрів. Однак для автомобіля, який експлуатується в міських умовах, оптимальним інтервалом є 7-8 тисяч. Нерідко багато водії додають до цього списку фільтр салону. Але, варто сказати, що він впливає тільки на комфорт експлуатації автомобіля.

Здійснення робіт

Скидання міжсервісний інтервалу автомобіля може відбуватися двома способами. По-перше, така операція виконується за допомогою комп ‘ютера. Підключившись до блоків управління, майстру не складе труднощів обнулити лічильник кілометражу, звіт якого почався після попереднього регламентного обслуговування. Однак бортові комп ‘ютери багатьох моделей сьогодні мають функцію початку нового відліку і без підключення додаткового обладнання. Зазвичай це проводиться за допомогою послідовного натискання або утримання комбінації кнопок.

Розглянемо операцію, виконану з допомогою комп ‘ютерного оснащення:

  • Підключення кабелю до порту OBD II
  • Пара з ебу
  • Обнулення лічильника
  • Збереження параметрів

Якщо не проводити подібну операцію, то залишок пробігу спочатку дійде до нуля, а потім (на деяких моделях) прийме від ‘ємні значення. Однак на експлуатаційні характеристики автомобіля це ніяк не впливає.

Куди звернутися?

Скидання міжсервісний інтервалу авто рідко буває окремої операцією. Її ціна досить невелика, тому зазвичай вона здійснюється або у процесі виконання ТО, або під час діагностики. Таку послугу ви завжди можете замовити у спеціалістів автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб швидко обнулити цей лічильник, надаючи Вам завжди мати наочну інформацію про те, скільки кілометрів пробігу залишилося до виконання регламентних робіт.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів