Заміна розподілвала автомобіля у Львові

Заміна розподілвала автомобіля може проводитися в декількох випадках. Перш за все, звичайно ж, мова йде про знос важливого елемента системи ГРМ. Жоден компонент силової установки не здатний працювати вічно, тому, рано чи пізно, деталі механізмів досягають критичного вироблення і вимагають заміни. Підвищеному зносу сприяє неякісне або несвоєчасне обслуговування, а також наднавантаження. Кожен агрегат вимагає періодичного оновлення робочого матеріалу, який виконує захисні функції. Але також зустрічається установка могутніших розподілвалів. Ці операції проводять в рамках тюнінгу автомобіля з метою збільшення потужності транспортного засобу. Наприклад, вал може бути частиною комплекту встановлювального впуску, куди, крім нього, входять і інші деталі, розраховані під більш високу потужність.

Елементи ГРМ

Робота ДВЗ полягає в спалюванні палива, за рахунок чого виробляється енергія. Вона через поршневу групу передається колінчастого валу, пов’язаному з трансмісією. Крутний момент і призводить, в кінцевому підсумку, автомобіль в рух. Також частина зусилля йде на забезпечення енергією навісного обладнання, яке відіграє важливу роль в процесі функціонування машини. Отже, мотор повинен здійснювати роботу безперервно і в належному обсязі.

Однак спалювання пального призводить до утворення газів, які повинні вилучатися з камери згоряння, поступаючись місцем свіжого повітря. За цей процес відповідає газорозподільний механізм. Він приводиться в дію за рахунок зусилля колінчастого вала, з яким пов’язаний ременем або ланцюгом. Клапанами, які впускають повітря і випускають чадний газ, керують розподілвали. За рахунок злагодженої роботи сполучених елементів досягається високий ККД мотора при низькій витраті палива.

Як виконується заміна розподілвала автомобія?

Заміна розподілвала авто — непроста й недешева процедура. Ціна нового елемента ГРМ навряд чи обрадує власника вікової машини. Тому, часто використовуються старі деталі. Відзначимо, що їх вироблення видно неозброєним оком. Тому є можливість вибрати цілком гідний екземпляр самостійно. А ось установку краще доручити професіоналам, якщо Ви не є досвідченим автомеханіком.

Заміна розподілвала у Львові поділяється на такі етапи:

  • демонтаж навісного обладнання;
  • демонтаж впускного колектора;
  • зняття клапанної кришки;
  • виїмка розподілвала;
  • оцінка стану ліжку (при необхідності — заміна);
  • установка нового елемента;
  • збірка і підключення;
  • виставлення фаз газорозподілу.

При виконанні операцій необхідно встановити нові сальники і ущільнювачі. В іншому випадку не вдасться забезпечити герметичність системи.

Вибір майстрів

Таку процедуру, як заміна розподілвала авто, краще доручити професіоналам . Це дозволить уникнути багатьох помилок, які допускаються в процесі кустарного ремонту складних агрегатів. Відзначимо, що неправильно виконана робота такого характеру призведе до порушення штатного режиму функціонування всього ДВЗ. Щоб не турбуватися за якість, зверніться до майстрів техцентру «СТО Авто», розташованого у Львові. Там необхідні процедури будуть виконані в найкоротші терміни. Також співробітники допоможуть підібрати необхідні запчастини.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів