Заміна радіатора охолодження у Львові

Заміна радіатора охолодження зустрічається досить часто, оскільки при таких дефектах можлива не тільки заміна, а й відновлювальні роботи. Відзначимо, що виходом з ладу цього пристрою вважається розгерметизація. Вона буде означати постійне витікання антифризу. Отже, виникати подібні ситуації можуть з природних причин — від постійних вібрація і трясіння відбувається розпаювання з’єднань корпусу, і починаються протікання. Також прийти в непридатність радіатор може з огляду на механічні пошкодження. При ударах, що припадають у фронтальну частину корпусу автомобіля, ці компоненти системи охолодження також нерідко деформуються і втрачають герметичність. Відзначимо, що нерідко дефекти має не сам радіатор, а місця з’єднання з патрубками, оскільки в більшості випадків вони виготовляються з пластика.

Система охолодження

Робота двигуна призводить не тільки до вироблення енергії і її перетворення в крутний момент. В процесі спалювання палива істотно підвищується температура. Якщо цей процес відставити без контролю — дуже швидко вона перетне допустиму межу і призведе до істотних дефектів компонентів ДВЗ. Тому впроваджується система охолодження. Робочим матеріалом є антифриз — спеціальна рідина з низькою температурою замерзання. Насос подає її в магістраль і, проходячи по спеціальних каналах, вона забирає тепло силової установки. Потім гарячий склад відправляється в радіатор, де віддає тепло, охолоджуючись.

Радіатор являє собою довгу магістраль з вигнутих трубок, зверху яких розміщені металеві ребра. Разом з ним працює вентилятор, який дозволяє прискорити процес охолодження. Відзначимо, що таких пристроїв може бути кілька — все залежить від конструктивних особливостей конкретного автомобіля.

Виконання операцій

Заміна радіатора охолодження автомобіля вимагає демонтажу елемента системи. Нерідко для цього доводиться також видаляти не тільки навісне обладнання, а й передній бампер. Природно, ціна операції в зв’язку з цим збільшується. Варто відзначити, що також передбачаються зварювальні роботи, тому самостійно здійснення подібних заходів вкрай важке — необхідний буде дорогий професійний апарат. Купувати його для разового використання абсолютно недоцільно.

Заміна радіатора охолодження у Львові, поділяється на такі етапи:

  • злив антифризу;
  • відключення патрубків;
  • демонтаж навісного обладнання;
  • виїмка радіатора;
  • сварка;
  • установка і підключення

Ці операції можна поєднати з заміною антифризу. Він також має обмежений термін служби.

Куди звернутися, якщо потрібна заміна радіатора охолодження ?

Ремонт радіаторів охолодження авто слід доручити професіоналам. В цьому випадку Вам не доведеться сумніватися, що необхідні заходи виконуються відповідно до технологічних вимог. Відзначимо, що далеко не всі майстерні надають подібні послуги. Наприклад, гарантувати високу якість таких складних робіт можуть майстри автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб вирішувати навіть найскладніші завдання в максимально стислі терміни.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів