Заміна радіатора двигуна у Львові

Заміна радіатора двигуна проводиться в разі неможливості здійснити відновлювальні роботи або коли вони визнаються недоцільними. Наприклад, така ситуація можлива при серйозних механічних пошкодженнях. При ударі у фронтальну частину корпусу автомобіля, є ризик пошкодження навісного обладнання, а так як радіатор системи охолодження розташований відразу за підсилювачем переднього бампера, він страждає в першу чергу. Також, часом, ціна відновлювальних робіт може бути порівнянна з вартістю установки нового радіатора. Природно, придбання нового елемента буде вигідніше. Однак оцінку пошкоджень повинен здійснювати грамотний фахівець, який і буде згодом проводити роботи. У цьому випадку він навряд чи візьметься за ту операцію, яку не зможе здійснити.

Система охолодження

Вироблення енергії, яка відбувається при спалюванні палива, пов’язана з постійним підвищенням температури. Отже, цей процес повинен бути контрольованим, інакше наслідки будуть плачевними — перегрів ДВЗ веде до критичних пошкоджень, які не дозволять агрегату функціонувати. Способів виправити ситуацію за два — капітальний ремонт силової установки або її заміна. Для запобігання такого ексцесу потрібна штатна система охолодження, яка б дозволяла знижувати температуру ДВЗ. Відзначимо, у всіх сучасних автомобілях вона є рідинною.

Робочий матеріал — антифриз — циркулює по замкнутій системі, забираючи тепло двигуна і знижуючи його температуру. Потім гарячий склад надходить по магістралі в радіатор, де охолоджується. Допомагає роботі цього пристрою потік, що набігає повітря, а також вентилятор, який здійснює примусове обдування.

Як виконується заміна радіатора двигуна

Заміна радіатора двигуна автомобіля вимагає дефектації навісного обладнання. Підкапотний простір сучасних моделей організовано досить компактно, що, з одного боку, дозволяє розміщувати велику кількість додаткового оснащення, а з іншого — ускладнює заміну деяких пристроїв. На деяких моделях і зовсім необхідно проводити демонтаж переднього бампера. Природно, в цьому випадку вартість операцій істотно збільшується. Але, звичайно ж, все залежить від конфігурації транспортного засобу.

Розглянемо основні етапи:

  • злив антифризу;
  • відключення патрубків;
  • демонтаж навісного обладнання (якщо потрібно);
  • виїмка радіатора;
  • установка і підключення нового пристрою;
  • заправка антифризу.

Якщо відбулося витікання охолоджуючої рідини, слід перевірити її рівень. Якщо кількість не відповідає номінальному — проведіть долив.

Куди звернутися?

Заміна радіатора двигуна у Львові, як уже говорилося вище, нерідко пов’язана з демонтажем навісного обладнання. Отже, якщо Ви не маєте належного рівня підготовки, не рекомендується братися за виконання таких робіт самостійно. Доручіть цю справу грамотним фахівцям. Наприклад, Ви можете скористатися послугами автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб в найкоротші терміни здійснити навіть найскладніші операції. Також необхідні запчастини Ви зможете придбати на місці.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів