Заміна прокладок свічкових колодязів у Львові

Заміна прокладок свічкових колодязів проводиться в разі виявлення течі масла на ці елементи системи запалювання. Скластися така ситуація може через декілька факторів. По-перше, мова йде про природному зносі. Зважаючи на тривалий термічного впливу матеріал прокладки (зазвичай — гума або її похідні) стає менш еластичним. Отже, його властивості змінюються, тому елемент вже не в змозі забезпечити герметичність. По-друге, використовуючи прокладки, чия ціна є мінімальною на ринку, не варто розраховувати на їх тривалий термін служби. Часто такі елементи дуже швидко приходять в непридатність. По-третє, варто сказати і про помилки, допущені при виконанні робіт. Намагаючись заощадити на майстрах, Ви можете зіткнутися з ще більшими витратами.

Ущільнювачі

З огляду на те, що робота силового агрегату пов’язана з тертям, що виникають між його компонентами, застосовується спеціальний мастильний матеріал, який уповільнює знос елементів. Його обсяг і властивості можуть різнитися, проте його наявність в ДВС обов’язково. При роботі двигуна також виникає тиск, який здатний виштовхувати мастильний матеріал через зазори, які присутні між сполученими елементами мотора. У зв’язку з цим використовуються ущільнювачі, виконані з гуми. Вони здатні забезпечити герметичність системи, допомагаючи створити більш щільне прилягання компонентів.

Якщо такі елементи приходять в непридатність, це викликає не тільки витоку масла, але і його потрапляння на ті деталі, яким мастило не потрібна. Природно, в зв’язку з цим їх працездатність знижується або навіть може бути порушена. Тому такі неполадки слід усувати в найкоротші терміни. Також необхідно регулярно проводити огляд ДВС на предмет наявності течі.

Виконання робіт

Заміна прокладок свічкових колодязів автомобіля зазвичай поєднують з заміною ущільнювача клапанної кришки. Справа в тому, що здійснення операції без демонтажу цього елемента неможливо, а повторна установка недоцільна — виконувати свої функції належним чином елемент вже не буде. До вибору запчастин слід підійти з усією відповідальністю — вартість оригінальних елементів не настільки висока, щоб намагатися економити, купуючи дешеві аналоги.

Розглянемо основні етапи:

  • Відключення подають патрубків
  • видалення котушок
  • видалення свічок
  • Демонтаж клапанної кришки
  • Виїмка старих прокладок
  • очищення поверхонь
  • Установка нових елементів
  • Збірка і підключення

При виконанні робіт огляньте стан свічок. Якщо вони встигли прийти в непридатність — їх необхідно замінити.

Куди звернутися?

Робота по заміні прокладок свічкових колодязів авто не є надзвичайно складною. Однак, не маючи належного досвіду, братися за її самостійне виконання не рекомендується. Тому варто об’єктивно оцінювати свої навички та, при необхідності, звертатися до професіоналів. Наприклад, Ви можете скористатися послугами співробітників автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб вирішувати подібні завдання в найкоротші терміни і з гарантією якості.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів