Заміна прокладки піддону у Львові

Заміна прокладки піддону здійснюється в разі виявлення течі мастильного матеріалу. Відзначимо, що мова може йти як про двигун автомобіля, так і про коробку передач. У цих агрегатів також є піддон картера, в який зливається робочий матеріал. Так як ця частина механізму є знімною, потрібне забезпечення її герметичного прилягання до корпусу агрегату. Однак з огляду на серйозні термічних навантажень прокладки, встановлені в місцях сполучення компонентів, поступово виходять з ладу. Звичайно, в такій ситуації можна говорити не про розриви елемента, а про втрату еластичності. Така прокладка вже не може забезпечити герметичність з’єднання. Отже, починаються витоку. Важливо відстежити їх на ранніх етапах, інакше неминуче зниження рівня мастильного матеріалу до критично низьких позначок.

Компоненти агрегатів

Складні агрегати, такі як двигун або коробка передач, вимагають наявності мастила для запобігання підвищеного тертя елементів в процесі роботи. В автоматичних КПП складу також є робочою рідиною, яка дозволяє передавати крутний момент і переміщати пакети фрикційних. Найчастіше подібні матеріали нагнітаються в спеціально передбачені канали за допомогою насоса. Це процес здійснюється безперервно, поки функціонують агрегати. Після того, як робота систем зупинена, рідини природним шляхом зливаються в передбачений для цих цілей резервуар — піддон картера.

На багатьох сучасних моделях ці деталі виготовляються з легких матеріалів (наприклад, алюмінію), що дозволяє знизити вагу конструкції. Їх місце розташування передбачає можливість отримання пошкоджень при наїзді на перешкоду. Отже, елементи зроблені знімними, для полегшення з заміни або ремонту, а також для забезпечення доступу до механізмів ДВС і КПП. Щоб уникнути витоків матеріалів застосовуються прокладки, здатні підтримувати герметичність з’єднань піддону з корпусом.

Здійснення операцій

Заміна прокладки піддону автомобіля вимагає придбання нових елементів. Відзначимо, що на ринку представлена ​​велика кількість такої продукції. Однак це не означає, що деталі не відрізняються за якістю. Якщо ціна оригінальних ущільнювачів для Вас занадто висока, то рекомендуємо розглянути варіант придбання гідних аналогів. Однак застережемо від вибору найдешевших елементів — зазвичай вони мають дуже обмежений термін служби. Це змусить Вас незабаром повторно здійснювати заходи.

Розглянемо основні етапи:

  • Злив мастильного / робочого матеріалу
  • демонтаж піддону
  • Видалення старої прокладки
  • Очищення посадочних місць
  • Установка нової прокладки
  • монтаж піддону
  • Заправка свіжого матеріалу

Подібні заходи будуть відмінним приводом провести зміну робочого матеріалу. Роботи обійдуться дешевше, оскільки рідина все одно будуть зливати.

Куди звернутися?

Самостійна заміна прокладки піддону авто можлива тільки в тому випадку, якщо у вас є спеціальна підготовка, а також підйомники або, по крайній мірі, яма. В іншому випадку простіше і надійніше буде звернутися до професіоналів. Наприклад, Ви можете скористатися послугами висококваліфікованих спеціалістів автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут подібні операції проводяться в найкоротші терміни і з гарантією якості. Також необхідні запчастини та витратні матеріали Ви зможете придбати на місці.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів