Заміна вакуумного підсилювача гальм у Львові

Заміна вакуумного підсилювача гальм — це важливий захід, який дозволяє функціонувати вузлу в штатному режимі. Неполадки при роботі пристрою проявляються зниженням ефективності роботи гальмівних механізмів, а також нестабільною роботою ДВЗ. Причин для появи неполадок може бути декілька. По-перше, варто сказати про розгерметизацію. Справа може бути в пошкодженому трубопроводі або дефектах сполучних елементів. Звичайно, подібні деталі не здатні працювати вічно, тому така ситуація найбільш часто зустрічається у машин з великим пробігом. По-друге, варто сказати про вихід з ладу зворотного клапана. Ця поломка також не дасть механізму працювати належним чином. По-третє, іноді трапляється розгерметизація робочих камер, проте цю неполадку можна назвати поширеною.

Призначення

Сучасна гальмівна система, якою оснащуються автомобілі, є гідравлічної. При натисканні на педаль циліндр створює тиск, який подає робочу рідину по магістралі до супортів. Виконавчий механізм зміщує поршні, які притискають колодки до дисків. Так виникає тертя, що сповільнює обертання колеса, зупиняючи автомобіль. Природно, весь процес займає лічені секунди, що дозволяє водієві контролюватися дорожню ситуацію. Також багато моделей сьогодні обладнані електронними помічниками — наприклад, ABS здатна запобігти блокуванню коліс, зберігаючи при цьому керованість транспортного засобу.

Однак для різкого гальмування транспортного засобу зусилль водія недостатньо. Тому в систему встановлюється вакуумний підсилювач. Це пристрій являє собою дві камери, розділені мембраною. Одна з них пов’язана через шланг з розрідженням, а в другій підтримується тиск, рівний атмосферному. При натисканні на педаль клапан блокує розрідження, за рахунок чого діафрагма тисне на шток гальмівного циліндра, збільшуючи силу впливу. Також в деяких моделях (найчастіше — в дизельних) застосовується вакуумний насос, оскільки досягнути потрібного розрідження в такій системі без допомоги додаткового пристрою неможливо.

Як проводиться заміна вакуумного підсилювача гальм

Заміна вакуумного підсилювача гальм автомобіля передбачає придбання пристрою, який стане заміною тому, що вийшов з ладу. Відзначимо, що ціна нового оригінального механізму  висока, тому багато власників вікових автомобілів віддають перевагу установці вживаного обладнання. Однак в цьому випадку слід вибирати тільки перевірених постачальників, так як визначити залишковий ресурс цього механізму дуже непросто. Також не рекомендується купувати найдешевші аналоги — вони мають дуже скромний запас міцності.

Заміна вакуумного підсилювача гальм, основні етапи:

  • відключення магістралей
  • відключення гальмівного циліндра
  • демонтаж кріплень
  • видалення пристрою
  • установка нового механізму
  • підключення

Часто після виконання заходів необхідно здійснити прокачування гальм. В іншому випадку є ймовірність утворення повітряної пробки.

Куди звернутися?

Заміна вакуумного підсилювача гальм — це досить складна операція для того, хто не володіє спеціальними навичками. Тому, якщо Ви не маєте досвіду здійснення таких заходів, зверніться до професіоналів. Наприклад, Ви можете скористатися послугами фахівців автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб в найкоротші терміни і з гарантією якості повернути гальмівній системі Вашої машини нормальну працездатність.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів