Заміна гальмівних дисків у Львові

Заміна гальмівних дисків автомобіля — це регламентна процедура, проведення якої не уникне жоден водій. За своєю суттю, такі деталі це розхідники, які мають обмежений термін заміна гальмівних дисків служби. В середньому, заміна гальмівних дисків потрібна через кожні 60-70 тисяч кілометрів пробігу. Звичайно, багато що залежить від манери пересування. Якщо Ви любите агресивну їзду, то компоненти гальмівної системи можуть прийти в непридатність набагато раніше. Також відзначимо важливість вибору якісних деталей. Купуючи елементи, чия ціна є мінімальною на ринку, ви ризикуєте потрапити в неприємну ситуацію. При інтенсивній роботі системи диски перегріваються і деформуються. У зв’язку з цим з’являється биття керма при гальмуванні і вібрації.

Елементи системи

Гальмівні диски можуть розташовуватися як на одній осі, так і на обох. Це залежить від механізмів, впроваджених в систему. Наприклад, бюджетні моделі мають ззаду барабанні пристрої. Вони не припускають наявності дисків. Однак, їх ефективність істотно нижче, тому моделі в дорожчій комплектації Ви вже зможете знайти з дисковими гальмами на всіх колесах. Це дозволяє забезпечити швидке зниження швидкості, коли того зажадає ситуація.

заміна гальмівних дисків автоДиски є тією поверхнею, з якою труться колодки, коли супорт за допомогою поршня надає необхідний тиск. Звичайно, такі механічні процеси ведуть до природного зносу елементів. Однак, якщо підібрані якісні компоненти, він відбувається досить повільно і рівномірно. Відзначимо, що рівень працездатності можна перевірити самостійно, оглянувши і обмацавши робочу площину.

Як виконується заміна гальмівних дисків

Заміна гальмівних дисків авто передбачає покупку нових деталей. У Львові немає проблем з вибором запчастин, однак, варто віддати перевагу продукції відомих брендів. Також відзначимо, що існують методики відновлення елементів. Так звана проточка передбачає видалення борозенок з поверхні. Однак це дає дуже короткочасний ефект.

Заміна гальмівних дисків поділяється на декілька етапів:

  • демонтаж колеса
  • роз’єднання супорта
  • виїмка колодок
  • демонтаж дисків
  • заміна тормозних дисківустановка нових елементів
  • збірка

При установці нових дисків також замініть і колодки. Це необхідно для рівномірного зносу елементів.

Вибір автосервісу

Заміна гальмівних дисків — не найскладніша процедура. Однак, при порушенні технології належний рівень роботи механізмів неможливий. Це може привести до дуже сумних наслідків. Тому рекомендуємо звернутися в перевірений сервіс. Наприклад, Ви можете скористатися послугами автосервісу «СТО Авто». Крім якості проведених робіт, перевагою цього СТО є дотримання обговорених термінів виконання операцій.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів