Професійне полірування фар у Львові

Помутніли фари, і світло від них стало тьмяним? Наш автосервіс пропонує послугу із полірування фар у Львові. Грамотне виконання цієї процедури забезпечує збільшення полірування фар у Львовісвітлосили (а значить, і якості освітлення дороги) в середньому на 30%.

Помутнілі пластикові фари авто обробляються з використанням спеціальних абразивних складів. Полірування проводиться в такому порядку:

  • Спочатку використовується абразивний склад з більш великими частками. Це дозволяє видалити глибокі подряпини і пошкодження.
  • Наступний етап передбачає використання пасти з більш дрібним абразивним інфільтратом. З його допомогою з поверхні видаляються дрібні дефекти, що залишилися після першого етапу.
  • Далі за допомогою спеціальної поліролі досягається максимально гладка поверхня, яка буде ефективно пропускати світло і не розсіювати його.

Полірування помутнілих пластикових фар: від чого залежить ціна на послугу

У нашому автосервісі здійснюють професійне полірування з гарантією поліпшення світлосили. Ми працюємо з пластиковою оптикою вітчизняних і зарубіжних автомобілів. Ми поліруємо протитуманні, помутнілі фари головного світла і іншу оптику. В середньому, ціна за таку послугу складає від 350 до 1500 гривень за пару. Робота з полірування фар займе 30-40 хвилин.

На вартість впливає матеріал, з якого виготовлена ​​оптика, її розміри, стан (наскільки помутніли фари і яких зусиль доведеться докласти для відновлення прозорості).

полірування фар автоДля виконання процедури полірування протитуманних фар необхідний демонтаж оптики з автомобіля. Залежно від складності демонтажних робіт формується і загальна ціна послуги.

Вартість полірування фар в конкретному випадку формується від кількості мікрошарів, які знімаються в процесі полірування. Їх число залежить від глибини пошкоджень пластика.

Також після полірування ми рекомендуємо нанести захисний склад (шар), який зменшить вплив навколишнього середовища на 30-50%, захистить від пожовтіння і збереже прозорість на довший термін — до 1,5 років.

Якого ефекту дозволяє досягти професійна поліровка фар автомобіля?

Досвід фахівців і використовуване нами обладнання дозволяють надавати послугу полірування протитуманних фар, фар головного світла, ходових вогнів і іншої оптики з різним характером пошкоджень. Ми можемо видалити подряпини, потертості, відколи (в залежності від глибини), помутніння верхнього шару та ін.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів