Ремонт стоянкового (ручного) гальма у Львові

Межі застосування ручного автомобільного гальма. Призначення і пристрій ручного гальма

Ручним гальмом автомобіль утримується на місці за його зупинках і під час стоянки. Їм також можна скористатися замість несправного основного гальма (але це крайній випадок). Але якщо така заміна буде дуже тривалою і енергійною, то Вам буде потрібен ремонт стоянкового (ручного) гальма.

На «ручник» машину багато хто ставить перед стартом в гору. Той, хто навчався в автошколі, не раз робив цю вправу і знає, як непросто освоїти його досконало.

Стоянковим гальмом варто обережно користуватися взимку. Барабани (диски) при їзді нагріваються, і якщо машину відразу після зупинки зафіксувати ручним гальмом, колодки у міру охолодження барабанів можуть примерзнути до них. Рушити після цього з місця буде складно, а подальші спроби можуть призвести до поломки «ручника» і тоді ремонт стоянкового (ручного) гальма буде неминучим.

Для того щоб якісно відремонтувати ручне гальмо, зверніться до професіоналів. Адже поломки можуть бути різними, і якісно усунути деякі з них під силу тільки фахівцеві.

Основні ознаки ненадійної роботи стоянкового гальма

Якщо хід важеля механічного ручного гальма супроводжується п’ятьма і більше клацанням або автомобіль при повному включенні стоянкового гальма не тримається на ухилі в 25 градусів, то можна сміливо стверджувати про те, що потрібен ремонт стоянкового (ручного) гальма. Правда, іноді недостатню ефективність і надійність «ручника» можна відновити простим регулюванням. Але якщо вона не допомагає, то ремонту стоянкового гальма не уникнути.

Як зробити ремонт стоянкового (ручного) гальма

Щоб відремонтувати трос ручного гальма або повністю його замінити, необхідно розібрати гальмо стоянки згідно з інструкцією по ремонту даного автомобіля. Однак не можна забувати, що це досить складна і відповідальна справа.

Буде краще доручити ремонт стоянкового (ручного) гальма або його заміну на новий у спеціалізованому СТО або автоцентрі. Тим більше що серйозні організації дають на таку роботу гарантію і безкоштовно усувають всі дефекти і виробляють регулювання в обумовлений термін.

Саме такою організацією і є наша компанія. Зверніться до нас, і ми виконаємо ремонт стоянкового гальма будь-якого типу: механічного або електронного, на будь-якому автомобілі.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів