Ремонт і обслуговування гальмівного супорта у Львові

Ремонт і обслуговування гальмівного супорта автомобіля — це важлива процедура, яка допоможе повернути робочий стан виконавчого механізму гальмівної системи або зберегти його. Високий рівень термічних і механічних навантажень на пристрій передбачає знос рухомих елементів. Також гарячі частинки, що відділяються від колодок і дисків, налипають на поверхні, перешкоджаючи штатному режиму функціонування механізму. Також не варто забувати про постійний впливі вологи, бруду і реагентів, які летять з дороги. Це не йде на користь ні одній деталі, скорочуючи її термін служби. Щоб відстежити несправності на ранніх стадіях, потрібен регулярний огляд елементів, а також швидке реагування на появу сторонніх звуків і інших позаштатних ситуацій.

Механізми системи

Принцип роботи гальмівної системи сучасного автомобіля грунтується на гідравлічному тиску. Останні натискання на педаль, створюваний циліндром потік рідини підводиться по магістралі до супорта, який за допомогою поршня штовхає колодку у напрямку до диска. У момент їх зіткнення відбувається тертя, за рахунок якого знижується швидкість транспортного засобу. Відзначимо, що цей процес пов’язаний з підвищенням температури, яке може пошкодити неякісні елементи і привести до їх деформації.

Супорт є одним з головних виконавчих механізмів системи. Він розташовується з кожного боку осі. Однак деякі моделі мають такі елементи тільки спереду, ззаду ж встановлюються барабанні елементи. Але, таке оснащення притаманне бюджетним моделям в базових комплектаціях. Барабани мають менш високу ефективність, тому їх не застосовують на потужних автомобілях.

Обслуговування

Ремонт і обслуговування гальмівного супорта авто зазвичай потрібно на досить значних пробігах. Механізм має великий запас міцності. Однак, крім природного зносу і зовнішніх чинників, які скорочують ресурс елемента, можна відзначити додаткові чинники. Наприклад, якщо Ви затягуєте з заміною колодок до того моменту, поки метал їх підстави не буде тертися об диски, майте на увазі, що супорт в такій ситуації змушений висувати поршень до кінця. У цьому випадку на поверхню потрапляють бруд і продукти зносу, а також відбувається окислення.

Розглянемо зустрічаються процедури:

  • очищення поверхонь
  • заміна поршнів
  • заміна пильовиків
  • відновлення поверхні циліндра
  • установка нових пиляків
  • заміна направляючих

На жаль, ремонт і обслуговування гальмівного супорта можливо не завжди. При серйозних дефектах доведеться провести заміну.

Де зробити ремонт і обслуговування гальмівного супорта?

Самостійні ремонт і обслуговування гальмівного супорта можливо, якщо Ви є досвідченим автослюсарем. В іншому випадку не рекомендується братися за подібні роботи. Порушення технологічних норм призведе до неможливості штатного функціонування пристрою. Звичайно, це негативним чином позначиться на безпеці. Щоб уникнути таких ексцесів, доручіть завдання досвідченим професіоналам. Наприклад, Ви можете скористатися послугами співробітників «СТО Авто», автосервісу, розташованого у Львові. Це дозволить не сумніватися у високій якості виконуваних операцій, а ціна послуг приємно здивує.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів