Заміна роздатки автомобіля у Львові

Заміна роздатки автомобіля проводиться в разі неможливості або недоцільності ремонту. Відзначимо, що ціна нового агрегату досить висока, тому про його придбання зазвичай не йдеться. Хіба що в разі заміни по гарантії при виявленні заводського браку. Тоді механізм повинен бути встановлений офіційним дилером безкоштовно. Якщо ж поломка сталася після кінця терміну гарантійних зобов’язань, то процедура ремонту лягає на плечі власника. Тому господарі старих автомобілів нерідко вдаються до використання вживаних механізмів. Їх можна придбати на авторозборі, яких не так мало у Львові. Однак, складність полягає в неможливості повноцінно перевірити працездатність агрегату до установки.

Призначення механізму

Роздавальна коробка є невід’ємною частиною трансмісії повнопривідного автомобіля. Вона сполучається з КПП, отримуючи від неї крутний момент. Далі він передається на редуктори, які розподіляють енергію по полуосям. Процес контролюється електронікою, яка дозволяє регулювати процентне співвідношення енергії, призначеної для кожної осі. Відзначимо, що порушення в роботі будь-якого механізму це складного ланцюга призведе до неможливості штатної експлуатації транспортного засобу.

Роздатка являє собою металевий корпус, всередині якого працюють шестерні і вали. Головним елементом є ланцюг. Саме вона відповідає за передачу енергії. Всі елементи занурені в спеціальний мастильний склад, який зменшує згубну дію тертя. Рідина вимагає періодичної заміни, як і будь-який матеріал такого типу. Відзначимо важливість збереження належного рівня мастила. З цієї причини необхідно регулярно здійснювати перевірку на наявність течі. Найчастіше вони трапляються з вини зношених сальників.

Етапи заміни роздатки

Заміна роздатки авто — це непроста операція. Братися за неї самостійно не рекомендується, якщо Ви не є досвідченим автомеханіком. Помилки, допущені в такій роботі,як заміна роздатки можуть привести до відмови всієї системи. Також і вибір вживаного агрегату краще доручити професіоналам, якщо вони пропонують таку послугу.

Розглянемо етапи:

  • відключення проводки
  • від’єднання валів
  • демонтаж агрегату
  • установка нового механізму
  • підключення

При проведенні таких процедур необхідно змінити мастильний матеріал. Також встановити нові сальники.

Як обрати сервіс де проводиться заміна роздатки

Кустарні методики, що застосовуються в процесі заміни роздатки, в кращому випадку, дадуть короткочасний ефект. Тому, не варто переплачувати за роботу двічі, а відразу звернутися до професіоналів. Це дозволить бути впевненим у високій кваліфікації майстрів та переконатись у тому, що заміна роздатки у Львові буде проведена якісно та у визначені терміни. Наприклад, Ви можете скористатися послугами співробітників «СТО Авто», які мають більший досвід, що допомагає здійснювати навіть найскладніші процедури в короткі терміни.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів