Заміна сальників автомобіля у Львові

Заміна сальників автомобіля — це важлива процедура, яка допомагає зберегти герметичність агрегатів, не дозволяючи мастильному матеріалу просочуватися назовні. Отже, зберігається потрібний обсяг рідини, що потрібно для мінімізації згубного впливу процесів тертя. Важкі умови експлуатації, в яких змушені працювати ущільнювачі, поступово виводять елементи з ладу. Звичайно, якщо використовуються якісні запчастини, подібні проблеми можуть довгий час не турбувати автовласника. Однак, важливо проводити регулярний огляд механізмів на предмет течі. І, навіть якщо місце сполучення валів з агрегатами тільки початок покриватися масляною плівкою, варто задуматися про ремонтні роботи. Не потрібно чекати, поки мастило повністю покине пристрій. Це призведе до серйозних поломок.

Призначення елементів

Автомобіль має на борту велику кількість різних агрегатів, які працюють в сполученні один з одним. Тільки при взаємодії цих механізмів може бути забезпечена штатна робота транспортного засобу. Більшість складних пристроїв мають рухомі деталі, в процесі функціонування яких виникає тертя. Воно неминуче призводить до зносу елементів і, як наслідок, виходу з ладу всієї системи. Щоб продовжити термін служби вузлів автомобіля, застосовуються спеціальні мастильні матеріали.

Так як багато механізмів пов’язані з валами, які під час функціонування знаходяться в русі, необхідно використання особливо міцних ущільнювачів, які були б здатні витримувати серйозні механічні навантаження. Ними є сальники, виготовлені з товстої гуми або її похідних. Ці елементи використовуються в таких агрегатах, як ДВС, КПП, роздатка, редуктори.

Етапи заміни сальників

Для заміни сальників авто потрібно придбати нові елементи. Їх ціна не дуже висока, а роль дуже значна, тому, економія в даному випадку недоречна. Виберіть оригінальні деталі або їх високоякісний аналог. Якщо Ви не маєте достатнього досвіду в підборі, зверніться за консультацією до професіоналів або зробите покупку в сервісі.

Розглянемо основні етапи:

  • Процедура відключення валу
  • виїмка сальника
  • Очищення посадкового місця
  • Установка нової деталі
  • монтаж

Ці елементи є одноразовими. Тому, якщо відбувається відключення валу, необхідно встановити нові ущільнювачі.

Куди звернутися?

Доручіть заміну сальників досвідченим фахівцям. Це дозволить бути впевненим у дотриманні технологічних норм при виконанні операцій. Наприклад, Ви можете скористатися послугами автосервісу «СТО Авто», розташованого у Львові. В цьому випадку Вам не доведеться сумніватися в якості виконуваних процедур. До того ж, необхідні запчастини Ви зможете придбати на місці, істотно заощадивши свій час.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів