Заміна шруса автомобіля у Львові

Заміна шруса автомобіля проводиться в разі виходу механізму з ладу. Відзначимо, що такий ексцес може мати кілька причин. По-перше, варто сказати про природний знос елемента. Знаходячись під серйозним навантаженням, він не здатний працювати вічно, хоча і розрахований на тривалий термін експлуатації. Зазвичай подібні ситуації можна зустріти на транспортних засобах з великим пробігом. По-друге, руйнування захисних пильовиків. Ці деталі покликані запобігати попаданню дрібних часток в рухливі елементи. В іншому випадку починається ефект абразивного матеріалу, який в короткий термін виводить з ладу ШРУС. По-третє, нерідко відбуваються механічні пошкодження. Це може бути пов’язано як з наїздом на перешкоду, так і ударами, які припадають в район колеса.

Призначення елемента

Трансмісія автомобіля є складним вузлом, метою роботи якого стає передача крутного моменту від колінчастого валу силової установки на приводи. Саме це транспонування зусилля змушує машину рухатися. Отже, потрібно безперервне здійснення своїх функцій всіх елементів системи. Інакше експлуатація автомобіля буде ускладнена або зовсім неможлива. При правильній роботі агрегатів рух відбувається плавно, без ривків і затримок.

Так як колеса автомобіля встановлені на підвісці, передбачено їх рух щодо кузова. Завдяки ходу амортизатора компенсуються впливу на вісь, створюючи комфортні умови їзди. Також передні колеса є поворотними, тобто, постійно змінюється кут положення. Для забезпечення передачі приводного зусилля встановлюються спеціальні механізми — шруси. Вони дозволяють здійснювати транспонування енергії в умовах, що змінюються положень колеса. Зазвичай встановлюється два таких елементи — внутрішній, який пов’язаний з КПП або редуктором, і зовнішній — з’єднується з маточиною.

Етапи на які поділяється заміна шруса

Заміна шруса авто має на увазі покупку нового механізму. Відзначимо, що сьогодні на ринку представлена ​​не тільки оригінальна продукція, ціна якої дуже висока, але і велика кількість аналогів. Це дає можливість вибрати деталі відповідно до бюджету відновлювальних робіт. А ось від покупки уживаних пристроїв краще відмовитися, оскільки в більшості випадків вони мають невеликий запас міцності.

Розглянемо етапи:

  • демонтаж колеса
  • процедура відключення валу
  • виїмка шруса
  • очищення посадкового місця
  • установка нового елемента
  • підключення приводу

Обов’язково потрібно встановити нові пильовики і хомути. Ці елементи часто йдуть в комплекті.

Вибір майстрів

Заміна шруса- процедура не складна, але краще її довірити досвідченим автослюсарям, що мають великий стаж роботи. У цьому випадку Ви можете бути впевнені в якості проведених операцій. Відзначимо, що неправильна установка пильовика, наприклад, веде до потрапляння бруду і швидкого виходу елемента з ладу. Тому помилки в такій процедурі приведуть до марної трати часу і грошей. Професіоналів Ви можете зустріти в автосервісі «Сто Авто», розташованому у Львові. Великим плюсом є той факт, що необхідні запчастини можна придбати на місці.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів