Обслуговування інжекторів авто

Промивання інжектора Вінс є ще однією поширеною сервісною операцією, від своєчасності якої залежить надійність роботи авто. Більшість сучасних транспортних засобів в якості системи паливного живлення оснащена інжектором. Промивання інжектора за ціною не таке велике, як складний ремонт, який неодмінно доведеться здійснювати, якщо не забезпечити усі системи авто належним відходом. Уприскування палива в циліндри двигуна здійснюється через форсунки, що виступають в ролі розпилювачів. Щоб ці розпилювачі як можна довше справлялися зі своїми функціями, необхідно регулярно виконувати тестування і перевірку паливних форсунок. Сьогодні для вирішення завдань, пов’язаних з підтримкою життєздатності цієї системи, застосовуються самі різні рішення. Одно з таких активно впроваджуваних нововведень — ультразвукове промивання форсунок. На превеликий жаль, якість палива дуже часто залишає бажати кращого, адже від його чистоти залежить робота двигуна.

Промивання форсунок треба здійснювати регулярно, з частотою, визначуваною якістю використовуваного пального. Якщо довгий час не приділяти цим деталям належної уваги, забруднення може прийняти загрозливі масштаби, і система зажадає серйозніших заходів. Заміна фільтру бензонасоса — ще одне сервісне завдання, пов’язане з низькою якістю палива. Якщо не очищати насос у міру невеликих забруднень, неминуче настане момент, коли єдиним виходом стане заміна бензонасоса — а цю роботу дешевою і легкою не назвеш. Система уприскування вимагає уважного догляду і комплексних заходів по підтримці працездатності. Для цього недостатньо здійснювати тільки промивання певних елементів і їх заміну у разі потреби. Наприклад, адаптація дросельної заслінки також належить робіт такого обслуговування. Ця операція має на увазі приведення логіки управління мотором у відповідність з положенням педалі газу. Як не складно здогадатися, без достатніх професійних навичок це реалізувати складно. Крім того, не можна забувати і про промивання дросельної заслінки. Увесь комплекс сервісних послуг будь-якої складності і специфіки для вас в зручні терміни і за розумною ціною виконають фахівці «СТО Авто» у Львові.

Вартість послуг

Зверніть увагу на те, що цей інтернет-ресурс (у тому числі вказані ціни на послуги) носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт міняється залежно від марки автомобіля, його віку і технічного стану.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів