Часткова заміна масла в АКПП

Автоматична коробка передач — популярний сьогодні тип трансмісії, який заслужив відмінні відгуки автолюбителів за свою зручність і ефективність. Проте важливо пам’ятати про необхідність регулярно обслуговувати коробку і, передусім, своєчасно міняти трансмісійну рідину.

Автосервісом «СТО Авто» у Львові виконується часткова заміна масла в АКПП, яка дозволяє порівняно недорого підтримувати високу якість рідини в системі. Роботи виконуються кваліфікованими фахівцями з великим досвідом.

Щоб забезпечити максимально тривалий термін бездоганної роботи автоматичної коробки перемикання передач, дуже важливо своєчасно міняти в ній олію. По досвіду нашого сервісу саме порушення цієї вимоги дуже часто стає причиною серйозних несправностей агрегату, при яких ціна ремонту виявляється досить високою. В той же час часткова заміна масла в АКПП обходиться порівняно дешево, але при цьому дозволяє підтримувати робочий стан коробки перемикання передач.

Особливості часткової заміни масла в АКПП

Про часткову заміну йдеться у зв’язку з особливостями конструкції коробки-автомата. На відміну від МКПП, злити з неї рідину повністю не виходить — певна кількість масла залишається в гидротрансформаторе. Тому для повного оновлення трансмісійної рідини доводиться використати спеціальне устаткування, що збільшує вартість робіт. Якщо ж поміняти рідину необхідно терміново і з невеликими витратами, то відмінним рішенням буде часткова заміна масла в АКПП.

Технологія виконання робіт наступна:

  • знімається зливна пробка в картері автоматичної коробки;
  • зливається максимально можлива кількість відпрацьованої рідини;
  • виконується промивання піддону і фільтру, при необхідності фільтр підлягає заміні;
  • заливається нова масло в тому об’ємі, який був злитий;
  • за допомогою щупа перевіряється рівень рідини, при необхідності виконується доливка.

Часткова заміна масла в АКПП виконується з порівняно невисокими витратами. Проте необхідно враховувати одну істотну особливість — при такій заміні нова рідина перемішується із старою олією, що залишилася в системі. Тому досягти ідеального рівня якості трансмісійної рідини не вийти. У зв’язку з цим нашими фахівцями контролюється склад масла при виконанні заміни. У разі потреби автолюбителеві може бути порекомендована повторна часткова заміна масла в АКПП, яку можна провести через 200-500 кілометрів пробігу автомобіля. При виконанні такої операції кілька разів досягається висока якість рідини в системі.

Фахівці автосервісу «СТО Авто» мають високу кваліфікацію і великий досвід виконання таких робіт. Тому ми можемо гарантувати максимально якісну заміну рідини в автоматичній коробці. Купити необхідну для Вашого автомобіля марку масла можна буде безпосередньо в нашому сервісі на найвигідніших умовах. Наші майстри ретельно промиють піддон і фільтр. Крім того, часткова заміна масла в АКПП дає можливість оцінити міру зносу коробки за станом магнітів, встановлених на піддоні кришки. У разі потреби може бути рекомендований поточний ремонт, який ми виконаємо швидко і якісно.

Вартість послуг

Зверніть увагу на те, що цей інтернет-ресурс (у тому числі вказані ціни на послуги) носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт міняється залежно від марки автомобіля, його віку і технічного стану.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів