Ремонт сколів і царапин лакофарбового покриття авто

Відколи на ЛФП автомобіля утворюються через вплив потоків повітря змішаного з дрібним абразивом (пісок, каміння). Залежно від швидкості руху і розміру, який вдарив камень, відколи можуть відрізнятися за глибиною і інтенсивності освіти.

ремонт сколів і подряпин автоПри виявленні на поверхні місць з оголеним металом, в терміновому порядку потрібно провести роботи по відновленню цілісності ЛКП. Інакше повітря в поєднанні з вологою і брудними домішками спровокує процес корозійного руйнування металу. Пошкоджене покриття впливає і на візуальне сприйняття автомобіля. Місця, де відкололася фарба, особливо помітні на машинах світлих відтінків.

Якщо Ви шукаєте, де зробити якісний локальний ремонт сколів ЛФП за низькими цінами — приїжджайте до нас. Досвідчені фахівці професійно усунуть будь-які пошкодження на кузові, включаючи подряпини і тріщини.

Вартість робіт

Ремонт сколів методом локального фарбування пошкоджень можливий не у всіх випадках. Це залежить від конфігурації деталі кузова, місця розташування, розміру, кількості пошкоджень і кольору автомобіля. Наші менеджери завжди запропонують найекономічніший і правильний варіант ремонту.

У разі, коли повноцінний ремонт відколу методом локального фарбування, економічно не вигідний клієнту і (або) естетична сторона питання не є пріоритетною, ми можемо запропонувати ремонт сколів ЛКП методом підкопування. Основний результат такого ремонту: збереження ЛФП від подальшого руйнування.

Фарбування відколів на автомобілі: технологія локального ремонту і результат

Спочатку наші майстри ретельно оглядають пошкоджену ділянку — важливо правильно визначити розміри ремонтованої площі і можливість проведення локального ремонту. Основне завдання: максимально зберегти заводське покриття і цілісність збірки. Ціна послуги залежить від складності та обсягу робіт.

ремонт сколів і царапин авто у ЛьвовіЯкщо скол свіжий, невеликий, одиничний — його видалення швидке і просте. Час локального ремонту з фарбуванням в цьому випадку складе близько 3 — 4 годин. В даному випадку важливо місце розташування відколу і колір автомобіля.

Коли ж є застарілі відколи, пов’язані з іржею і деформацією металу, може знадобитися демонтаж деталі, роботи з видалення іржі до чистого металу і відновлення геометрії. Відповідно збільшаться терміни і вартість ремонтних робіт.

Фарба підбирається комп’ютерним способом: враховуються всі нюанси кольору і стану ЛКП автомобіля.

Ми гарантуємо потрапляння в колір навіть рідкісних відтінків: в нашому арсеналі повний спектр необхідних матеріалів. У роботі ми використовуємо сучасне обладнання: спектрофотометр.

Основні етапи локального видалення сколів:

  • мийка машини;
  • укриття кузова або його частин захисною плівкою;
  • вишкурювання пошкодженої області;
  • грунтування;
  • визначення коду альтернативи кольору за допомогою комп’ютерної програми;
  • фарбування методом переходу;
  • сушка інфрачервоними лампами;
  • полірування пофарбованої ділянки;
  • контроль якості.

Приймаючи нашу роботу, автовласники не можуть визначити місце пошкодження — кордони між заводським і новоствореним лакофарбовим шаром просто немає! Деталь, що виблискує рівномірним покриттям, і гарантія на виконані роботи 1 рік — всім подобається такий результат.

Наші клієнти можуть оцінити швидкість робіт і переваги технологій, які ми використовуємо. Адже збережений заводський шар ЛКП і заводська збірка — гарантія цілісності герметичності зварних швів і антикорозійних шарів, нанесених в процесі виробництва автомобіля.

Також видалення сколів на авто — необхідний захід, якщо Ви збираєтеся продавати машину. Неестетичний зовнішній вигляд знижує вартість транспортного засобу, робить його менш привабливим для покупців. І навпаки, ціле ЛКП виправдовує заявлену ціну і сприяє успішному продажу авто.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів