Обслуговування дизельного двигуна у Львові

Кількість автомобілів, що оснащуються дизельним двигуном, неухильно зростає щороку. Ці мотори встановлюють на свої моделі найбільші автовиробники, а автовласники гідно оцінюють експлуатаційні переваги і високу надійність дизеля. Однак для повноцінного використання всіх цих переваг необхідною умовою є кваліфіковане обслуговування дизельного двигуна, яке Вам недорого запропонує автосервіс «СТО Авто» у Львові. Ми використовуємо найсучасніше обладнання, якісні деталі та витратні матеріали, які можна купити безпосередньо в сервісі. Все це дозволяє нам отримувати найпозитивніші відгуки від наших клієнтів.

Регулярний сервіс є запорукою довговічної і ефективної роботи всіх систем і агрегатів автомобіля. Особливо це стосується силового агрегату. Ціна його ремонту може бути досить значною, тому технічне обслуговування дизельного двигуна має виконуватися на найвищому професійному рівні із застосуванням якісних матеріалів і комплектуючих.

Професійне обслуговування дизельного двигуна

Під сервісним обслуговуванням розуміється комплекс регулярно виконуваних заходів, спрямованих на підтримку працездатності та виконання усіх функцій мотора, а також його довговічності. Це можуть бути найрізноманітніші заходи. Зокрема, обслуговування дизельного двигуна у Львові передбачає заміну витратних матеріалів, проведення діагностичних робіт, планову заміну певних запчастин і елементів силового агрегату або термінову (при виявленні критичного зносу або наявності ушкоджень). В результаті виконання сервісних робіт вдається підтримувати силовий агрегат в оптимальному технічному стані і запобігати виникненню його серйозних несправностей.

Одним з ключових вимог при технічному обслуговуванні є дотримання його необхідної періодичності. Для кожної конкретної моделі автомобіля періодичність виконання окремих видів праць встановлюється сервісним регламентом виробника. Однак наші фахівці можуть рекомендувати і більш часте обслуговування дизельного двигуна, з огляду на низьку якість палива на вітчизняних заправках і інші чинники, що негативно позначаються на експлуатації мотора. Такий частіший сервіс цілком виправдовує себе, оскільки дозволяє забезпечити більш ефективну профілактику несправностей, скорочуючи витрати на ремонт.

Технічне обслуговування дизеля може передбачати такі види робіт:

  • заміна моторного масла;
  • заміна фільтрів (повітряного, масляного, паливного);
  • промивка паливної системи;
  • обслуговування форсунок;
  • заміна свічок розжарювання;
  • промивка системи охолодження і т.д.

У «СТО Авто» ці роботи виконуються досвідченими фахівцями на найвищому професійному рівні. Завдяки цьому гарантується висока якість сервісу. З огляду на вартість можливого ремонту силового агрегату, обслуговування дизельного двигуна у нас обходиться порівняно дешево для наших клієнтів. Крім того, всі сервісні процедури і роботи виконуються фахівцями компанії з максимальною оперативністю. Тому Вам не доведеться довго чекати свій автомобіль.

Вартість послуг

Зверніть увагу на те, що даний інтернет-ресурс носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт змінюється в залежності від марки автомобіля, його віку та технічного стану.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів