Повна заміна масла в АКПП

Автомобілі з автоматичною коробкою перемикання передач сьогодні користуються великою популярністю і заслуговують відмінні відгуки від своїх власників. Проте ремонт цього агрегату може бути досить дорогим. Щоб запобігти несправності, необхідно дотримуватися основних вимог по технічному обслуговуванню “автомата”.

Регулярна повна заміна масла в АКПП, яку у Львові недорого виконує автосервіс “СТО Авто”, дозволить Вам значно продовжити термін служби коробки і запобігти її серйозним поломкам.

Повна заміна масла в АКПП на професійному устаткуванні

Якість масла є одним з визначальних моментів для працездатності агрегату і ефективності його експлуатації. Тому заміна трансмісійної рідини – це основний вид технічного обслуговування коробки. Повна заміна масла в АКПП повинна виконуватися з різною періодичністю для різних моделей. В середньому оптимальним моментом для заміни є досягнення автомобілем пробігу у 50-60 тис. кілометрів.

Основною проблемою при заміні є неможливість повного зливу трансмісійної рідини. У зв’язку з цим в “ручному” режимі замінити масло на 100 неможливо, оскільки його певна частина (до 40 залишається в гидротрансформаторе. Повна заміна масла в АКПП вимагає використання спеціального устаткування, тому і ціна цієї операції буде дещо вищий. Проте оновлення трансмісійної рідини на 100 ает максимальний ефект для працездатності і продовження терміну служби автоматичної коробки.

Враховуючи значну вартість ремонту при серйозних несправностях автомата, повна заміна масла в АКПП обходиться порівняно дешево. Виконується ця операція шляхом підключення автоматичної коробки перемикання передач до спеціального апарату за допомогою шлангів. Після цього при заведеному двигуні апарат включається і нагнітає нова масла в систему, витісняючи відпрацьовану рідину.

В процесі заміни фахівець контролює колір зливаної рідини через спеціальне технологічне віконце. Коли рідина приймає потрібний колір, це сигналізує про повне її оновлення. Витрата масла при заміні цим методом може складати близько 10-12 літрів залежно від моделі автомобіля і використовуваної коробки.

Завдяки передовим характеристикам використовуваного в нашому сервісі устаткування повна заміна масла в АКПП може виконуватися терміново і з порівняно невеликими витратами. Основні переваги цього методу :

повне оновлення складу трансмісійної рідини в системі, що дозволяє поліпшити умови роботи коробки-автомата;

скорочення втрат в гидротрансформаторе знижує витрату палива;

поліпшення роботи автоматичної коробки передач.

При виконанні заміни у такий спосіб у складі експлуатованої рідини в автоматичній коробці передач відсутня стара відпрацьована масла. Це дає можливість максимально продовжити термін експлуатації агрегату і запобігти його поломкам. При цьому обов’язково повинно використовуватися тільки фірмове високоякісне масло, рекомендована автовиробником. Купити таку рідину Ви можете безпосередньо в “Сто Авто” у Львові. Наші фахівці підберуть для Вашого автомобіля оптимальну марку масла і з максимальною оперативністю замінять його.

Вартість послуг

Зверніть увагу на те, що цей інтернет-ресурс (у тому числі вказані ціни на послуги) носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт міняється залежно від марки автомобіля, його віку і технічного стану.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів