Регулювання фар авто у Львові

Неправильне налаштування фар сліпить не тільки зустрічний автомобіль. Проблеми відчуває сам водій — рівень світла не освітлює дорожнє покриття, в результаті наїзду на ями регулювання фар автоможна пошкодити підвіску. Погано регульований світло багаторазово збільшує аварійність на дорогах. За статистикою, ризик потрапляння в ДТП в нічний час більше на 70% — саме з причини поганого огляду і видимості. Регулювання фар у Львові — послуга, яку виконують всі автосервіси. Не нехтуйте цим, це гарантія вашої безпеки на дорозі.

Відрегулювати «очі» автомобіля можливо тільки при наявності оптичного стенда. Складність самостійного регулювання, буде полягати в тому, що при статичному положенні автомобіля складно зловити площину проекції фар. Навіть якщо ви правильно налаштували ближнє світло, дальнє також потребує правильних вимірів (відстань променя фар може перевищувати кілька десятків метрів, тому виконати настройку в гаражі практично неможливо).

Причини затінення фар

При тривалому водінні (особливо на трасі) скло фар набуває тьмяного світла. Це відбувається через:

  • Затінення поверхні, залишків комах і впливу прямих сонячних променів;
  • Розгерметизація внутрішнього ковпака, де знаходяться світлові елементи автомобіля. Потрапляння пилу, конденсат — все це негативно впливає на напрям і яскравість світлового променя.
  • Несправності у внутрішній мережі авто.
  • Браковані лампочки.

Ціни на регулювання фар

Послуга Ціна
Регулювання фар легкового автомобіля Від 200грн.
Регулювання фар позашляховика Від 250грн.

Як відбувається регулювання світла фар авто

регулювання фар у ЛьвовіПослуга виконується при наявності спеціального оптичного приладу для вимірювання параметрів світла фар, тип Tecnolux 2066/K. По середині щита, наноситься вісь симетрії, яка умовно розділяє автомобіль на дві рівні частини. Замір виконувається не візуально, а з точним дотриманням відстані до міліметра. Під час налаштування світла, регулюється окремо кожна фара. При правильному калібруванні ближнього світла, дальній майже не потребує налаштування (додаткова послуга може бути виконана для позашляховиків або вантажівок з навісними світлодіодними пристроями).

Переваги автосервісу «СТО Авто»

Регулювання світла фар у Львові виконується нашими майстрами вже не один рік. Вони проведуть не тільки правильне напрямлення променів світла, але і замінять видаткові матеріали при необхідності. Ми знаходимося у Львові.

Дізнатися більш детальну інформацію або записатися на діагностику автомобіля на СТО «Авто» можна по телефону.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів