Ремонт радіатора охолодження у Львові

Ремонт радіатора охолодження проводиться в разі виявлення дефектів цього елемента системи. Відзначимо, що відновлення пристрою можливо не завжди — попередньо необхідна діагностика, здійснювана грамотним фахівцем. Часом ціна ремонту порівнянна з вартістю установки нового радіатора. Природно, в цьому випадку варто віддати перевагу придбанню такої деталі. Також нерідко відновлювальні роботи можуть дати лише тимчасовий ефект. Добросовісний сервіс завжди вкаже на це перед початком робіт. Так як радіатор має посадочні місця відвідних патрубків, з часом (від тряски і постійних вібрацій) нерідко з’являються дефекти пластикових елементів. Отже, надійне кріплення неможливо, у зв’язку з чим виникає витікання антифризу. У цьому випадку ремонт практично неможливий.

Охолодження двигуна

Для штатної роботи ДВС необхідна певна температура. Вона розраховується інженерами при конструюванні силової установки. Однак згоряння палива призводить до постійного зростання температури. Для того щоб ситуація не вийшла з-під контролю, впроваджується система охолодження. Робочим матеріалом є антифриз, який нагнітається в магістраль за допомогою водяного насоса, що працює завдяки енергії, одержуваної від коленвала. Проходячи по спеціальних каналах, рідина забирає тепло у ДВС, охолоджуючи його. Однак гаряча рідина і сама потребує охолодження.

Для цього в системі встановлений радіатор. У нього надходить прогрітий склад і, проходячи через довгий ланцюг вигнутих трубок, віддає тепло. Так як пристрій знаходиться у фронтальній частині машини, потік, повітря, що набігає допомагає остудити антифриз. Також в пару до радіатора встановлюють вентилятор, який спрацьовує в разі, коли природного потоку повітря недостатньо (наприклад, на низькій швидкості руху).

Виконання операцій

Ремонт радіатора охолодження у Львові починається з діагностики. Майстрам необхідно з’ясувати, що саме цей пристрій винний в витоках охолоджуючої рідини. Звичайно, деколи це очевидно — наприклад, при серйозних механічних пошкодженнях. Однак нерідко є необхідність здійснення опресування системи для виявлення місць розгерметизації. В цьому випадку в систему примусово нагнітається надлишковий тиск, після чого рідина почне просочуватися з місць, де присутній дефект.

Розглянемо основні етапи які включає в себе ремонт радіатора охолодження:

  • злив антифризу;
  • від’єднання патрубків;
  • демонтаж радіатора;
  • усунення дефектів (зварювання);
  • установка і підключення;
  • заправка антифризу.

Слід оцінити рівень охолоджувальної рідини. Якщо за час експлуатації автомобіля з дефектами системи охолодження він істотно знизився — важливо зробити долив.

Куди звернутися, якщо потрібен ремонт радіатора охолодження?

Ремонт радіатора охолодження авто повинен виконуватися професіоналами. Зварювальні роботи неможливо провести належним чином, якщо у Вас немає підготовки і, природно, спеціального інструменту. Тому оптимальним рішенням буде вибрати хороше СТО. Наприклад, гарантію якості здійснюваних операцій Ви можете отримати в автосервісі СТО Авто, розташованому у Львові. Тут є все необхідне, щоб здійснювати подібні роботи в максимально короткі терміни.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів