Ремонт ременів безпеки у Львові

Що вийшов з ладу ремінь може стати причиною виписаного штрафу. Крім того, він не спрацює під час аварійної ситуації на дорозі і спричинить за собою фізичні каліцтва. Саме тому ремонт ременів безпеки слід своєчасно проводити ремонт ременів безпеки. І довіряти його необхідно тільки професіоналам.

Причини несправностей ременів безпеки:

Пристрій не втягується. Як правило, це відбувається через знос будь-якого компонента замка системи.

Блокування. Одна з найпоширеніших поломок, що виникають після аварії. Спрацьовування аербег призводить до того, що замок котушки заклинює. Самостійно відключити його у автовласника не виходить. В цьому випадку потрібно розблокування ременів безпеки в сервісному центрі.

Слабке витягування. Нерідко подібне відбувається під час сильних морозів. Також поломка виникає внаслідок пошкодження або зносу роликів.

Етапи ремонту ременів безпеки:

Залежно від типу несправності майстри можуть запропонувати вам як часткову, так і повну заміну вийшов з ладу механізму. Якщо полотно погано витягується або не повертається на вихідну позицію, фахівці перевірять працездатність роликів і блокіратора. Найчастіше клієнтам рекомендується установка нових преднатяжителей. Якщо причина блокування регулярно повторюється під час низьких температур, буде потрібно ізоляція механізму і мастило литолом.

Поломка сталася після того, як автомобіль потрапив у ДТП? Найімовірніше, вам необхідна повна заміна ременів безпеки. Для того, щоб виявити несправність, майстер перевірить механізм аербег спеціальним автосканером. Далі буде проведена розблокування системи, її демонтаж і установка нової.

ремонт ременів безпеки у ЛьвовіНайбільш складним вважається ремонт котушки. Для того, щоб розібрати її, необхідно демонтувати облицювання бічних панелей, а потім відключити дроти, які ведуть до подушок airbag. В іншому випадку перезаправка ременів безпеки може закінчитися каліцтвами. Найчастіше в котушках ламаються пружини повернення. Вони замінюються на нові протягом десяти хвилин. В окремих випадках автовласникові пропонується оновлення всієї начинки.

Заклинили ремені безпеки при ДТП?

Звертайтеся до нас!

Автосервіс пропонує автолюбителям якісний ремонт ременів безпеки у Львові. Наші майстри вміють ремонтувати ремені безпеки на всіх марках сучасних машин. Заміна вийшли з ладу деталей проводиться при вас, тому ви можете бути впевнені у високій якості робіт. Ми цінуємо кожного клієнта, тому пропонуємо найбільш оптимальні рішення проблем за вигідними цінами. Крім того, після закінчення ремонтних робіт видається письмова гарантія терміном на п’ять років.

Звернувшись до нас, ви зможете недорого відремонтувати або замінити ремені безпеки, які ідеально підійдуть саме для вашого автомобіля. Протягом декількох годин фахівці виконають сканування системи airbag, виявлять причини несправностей і усунуть їх. Незалежно від того, чи буде проведена заміна окремих деталей або цілих вузлів, система стане працювати, як годинник, і не підведе вас в складній ситуації на дорозі.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів