Ремонт системи запалювання авто у Львові

Про несправності системи запалювання дізнатися досить просто — якщо ваш автомобіль рішуче не хоче заводитися, мабуть саме в цьому і криється причина такої поведінки. В першу чергу необхідно подумати про заміну котушок запалювання — саме в цьому в більшості випадків криється причина того, що відбувається. Виконати самостійно подібні роботи не можливо, оскільки такий ремонт вимагає великого досвіду і високої кваліфікації. Тому, якщо ви не прагнете експериментувати з технічним станом авто, заміну високовольтних проводів краще довірити професіоналам, які виконають ці роботи швидко, якісно і недорого. Фахівці «СТО Авто» не просто добре знайомі з конструктивними особливостями самих різних автомобілів, але і можуть надати будь-які необхідні запчастини для будь-якої з них. Саме тому ремонт сиситеми запалювання будь-якого рівня в нашому автосервісі ми проведемо на висоті.

У яких випадках потрібен ремонт системи запалювання

Самостійно ви можете провести невеликий тест — піднести від’єднаний від свічки провід і піднести до ділянки кузова, позбавленого потоку палива. Якщо після прокрутки стартера не з`явилася іскра, значить проблема криється саме в високовольтних проводах. Найчастіше в таких випадках потрібна заміна високовольтних проводів, здійснити яку на належному рівні під силу тільки досвідченому майстрові. Ціна на ремонт системи запалювання є цілком прийнятною і влаштує автовласника навіть з невеликим бюджетом.

Ще одина досить поширена проблема системи запалювання може критися в несправності трамблера. Найчастіше мимовільно змінюється величина зазору, але причини поломки можуть бути і більш серйозними. Ремонт трамблера часто передбачає заміну кришки. В результаті тривалого використання авто, контакти можуть бути зіпсовані і зношені. У цьому випадку необхідний ремонт кришки трамблера. Вартість даного елемента варіюється, в залежності від марки і моделі автомобіля. Але, як правило, вона залишається досить вражаючою в будь-якому випадку. Економія на цьому етапі дуже недоречна, оскільки в подальшому таке небажання вкласти достатньо коштів може позначитися плачевно на стані авто.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів