Стапельні роботи у Львові

Стапель — обладнання для випрямлення деталей кузова автомобіля, які постраждали в ДТП або деформувалися через довгу їзду по вибоїстих дорогах. Стенд впливає на корпус в трьох стапельні роботинапрямках одночасно, тому метал розтягується, і запчастина набуває початкову форму.

У нашій майстерні складними стапельні роботами займаються досвідчені автомеханіки. Відновлюємо рамні елементи кузова всіх моделей іномарок і вітчизняних автомобілів. Для діагностики дефектів використовуємо комп’ютерне обладнання.

Коли потрібні кузовні стапельні роботи

Звертатися до нас для виконання такого ремонту потрібно при середніх і значних ДТП. У більшості випадків після аварій геометрія силових деталей явно порушується, і машину доводиться заганяти на стапель.

Деформація кузова буває прихованою. Вона з’являється на автомобілях з великим пробігом, на яких їздили по поганих дорогах або регулярно перевантажували.

Підставами для проведення стапельних робіт ми вважаємо:

  • прискорений знос стійок;
  • поява зазорів між дверима і корпусом в місці викривлення корпусу;
  • проблеми зі схід-розвалом.

Машина, якій пора на стапель для діагностики, може кренитись при різкому гальмуванні. Також між її деталями з’являються зазори, які поступово збільшуються.

Етапи проведення стапельних робіт у нашому автосервісі

роботи стапельніКузовний ремонт на стапелі — складний і довгий. Ми вдаємося до цього методу в крайніх випадках, коли силові деталі значно деформовані, і виправити ситуацію іншими способами не виходить. Діємо так:

  • Заганяємо машину на стапель. Якщо елементи кузова заважають — демонтуємо і ставимо авто на стенд за допомогою маніпулятора.
  • Майстри виконують комп’ютерну діагностику. Вона не входить у вартість стапельних робіт, якщо ви залишаєте машину для ремонту нам.
  • Називаємо та обґрунтовуємо ціну.
  • Встановлюємо оснащення — використовуємо фіксатори, затискачі та інші пристосування.
  • Оператор включає силові установки. Стенд тягне деталь з потрібною силою до тих пір, поки її форма не відновиться.
  • Майстер повторює комп’ютерну діагностику. Якщо не знаходить дефектів — збираємо автомобіль.

Найчастіше після стапеля машині потрібне більш тонке доведення форми елементів кузова, часткове або повне фарбування, вирівнювання вм’ятин. Додаткові роботи не входять до вартості стапельних робіт для кузовного ремонту. Ми попередимо вас, якщо вони знадобляться.

Вартість стапельних робіт

роботи по авто на стапелі у ЛьвовіСтапельний стенд — дороге і складне обладнання, з яким справляються не всі автомеханіки. Складний також підбір напрямків і сили впливу на рамні елементи, які можуть бути деформовані в різних напрямках. Тому ціни на стапельні роботи не бувають дуже низькими.

Мінімальна вартість подібного ремонту в нашому автосервісі – 3000 грн. Конкретну ціну називаємо після комп’ютерної діагностики машини на стенді. Недорогі стапельні роботи у Львові ми можемо запропонувати тим, хто водить автомобіль з великим пробігом, який бував в серйозних ДТП. Відновлення після великої аварії буде коштувати дорожче.

На вартість вплине марка і клас автомобіля, матеріал виготовлення рами, характер пошкоджень, необхідність розбирати кузов перед установкою на стенд.

Записатися на діагностику на стапелі можна за телефонами вказаними на сайті.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів