Чіп тюнінг двигунів у Львові

Всі машини однієї моделі і типу, що сходять з конвеєра, мають однакові характеристики. Саме тому при експлуатації в нестандартних умовах машині може «чогось не вистачати». чіп тюнінг двигунаХочете, щоб ваш автомобіль був ідеально налаштований під ваш стиль водіння, прекрасно поводився в тому кліматі і дорожніх умовах, в яких ви будете його експлуатувати? У такому випадку варто задуматися про те, щоб зробити чіп-тюнінг.

Що таке чіп-тюнінг?

Робота системи упорскування сучасних авто регулюється електронним блоком управління. ЕБУ також зберігає технічні дані автомобіля. Спеціальна програма стежить за численними характеристиками — коли подається паливо, як змінюється довжина впускного колектора і т.д.

Чіповка двигуна полягає в корекції цих налаштувань, що дозволяє «настроїти» автомобіль для певних кліматичних, рельєфних умов або манери водіння певного водія. Ходові якості автомобіля при цьому також змінюються в кращу сторону.

Навіщо це потрібно?

Погодьтеся, що ексклюзивна версія чого б то ні було набагато цікавіше і привабливіше стандартної. Унікальним роблять продукт його особливі характеристики, додаткові функції і можливості. Так само і з чіп-тюнінгом.

чіп тюнінг автоАвтомобіль з відкоригованими настройками ЕБУ:

  • ✅ Має збільшені тягові характеристики і еластичність мотора;
  • ✅ Чи не відчуває «підвисань» двигуна;
  • ✅ Чіткіше реагує на натиснення педалі газу;
  • ✅ Звільняється від заводських обмежень.

Все це означає, що автомобіль стане краще реагувати на команди водія, стане більш жвавим і слухняним на дорозі, відкриє свій прихований потенціал і подарує своєму власникові зовсім нові враження від водіння.

Чи зменшується ресурс двигуна після чип-тюнінгу?

Дане питання хвилює багатьох автовласників, які мають намір зробити чіп-тюнінг. Чесним буде ствердна відповідь. Варто зауважити, що ресурс двигуна знижується незначно, і ключовим фактором у цьому питанні виступає агресивна їзда. Але якщо їздити агресивно і на заводському двигуні, він також прослужить менше.

Важливо, щоб коригуванням налаштувань займався досвідчений майстер, який розуміє, що і для якої мети він робить. Плюс, якщо постійно не їздити на межі можливостей, то і чіп тюнінг автомобіляресурс двигуна постраждає несильно.

Варто зазначити, що фахівці нашої майстерні можуть зняти ліміти швидкості, оборотів, але не знімають ліміти захисту. Це вкрай важливо для того щоб уберегти двигун від перегріву і виходу з ладу.

Чи знижується витрата палива?

В ході процедури чіпування зростає крутний момент, з’являється можливість їздити на вищій передачі. Все це сприяє зниженню витрати палива. Як правило, в середньому, витрата палива знижується на 5-10%. Таким чином, кошти, що витрачаються на чіп-тюнінг згодом відіб’ються.

Чи не важко запускати двигун після чіп-тюнінгу?

Ви можете бути абсолютно спокійні: з запуском двигуна ніяких негативних змін після чип-тюнінгу не відбудеться. Справа в тому, що цей параметр при регулюванні налаштувань не зачіпається.

У деяких випадках (це більш характерно для дизельних авто) власники просять в ході прошивки збільшити подачу палива на низьких оборотах через проблеми зі стартером або ТНВД. Дана процедура виконується рідко, скоріше в рамках виключення в індивідуальному порядку.

Чи підвищується димність дизеля після чіп-тюнінгу?

Це можливо, але не обов’язково відбувається з усіма авто. Справа в тому, що в ході чіп-тюнінгу кількість палива, що впорскується підвищується, що і може привести до деякого збільшення димності. Але найчастіше це спостерігається при різкому прискоренні — тоді викидається так звана «фільтр сажі шапка».

В цілому, процедура чіп-тюнінгу покликана поліпшити ходові якості автомобіля і розкрити його потенціал. Довіривши машину досвідченим автомайстра нашого автосервіса, ви можете бути впевнені в тому, що все буде виконано в кращому вигляді — авто нічого не втратить, а лише придбавши. А ви зможете насолодитися більш комфортною їздою на покращеному авто.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів