Ремонт бампера автомобіля

Бампер — це кузовний елемент, який деформується навіть при незначному механічному впливі. Однак кращою альтернативою покупці нової деталі буде її відновлення, проведене в спеціалізованому центрі. Компанія «СТО Авто» пропонує послуги по ремонту бамперів у Львові за вигідними цінами. Ми працюємо з пластиковими і металевими елементами, а також деталями, виготовленими з композитних матеріалів.

Бампер піддається інтенсивним впливам під час фронтальних, задніх і бічних зіткнень. Крім того, косметичний ремонт бампера може знадобитися після необережного паркування або слабкого удару. При більш серйозних пошкодженнях потрібно комплексне відновлення або повна заміна.

Фахівці автосервісу «СТО Авто» недорого здійснюють ремонт задніх і передніх бамперів на автомобілях будь-яких марок, моделей і років виробництва. При цьому застосовуються тільки надійні і перевірені технології, а також ефективні сертифіковані матеріали. Крім того, завдяки наявності навчених фахівців і використанню сучасного обладнання, гарантуються:

  • висока якість ремонту бамперів;
  • оперативність проведення робіт;
  • низькі ціни.

Відновлений у нас бампер візуально і конструктивно не відрізнятиметься від заводського стану, а витрати на реставрацію в кілька разів менші, ніж сума на покупку нового елемента.

Ремонт бамперів без зняття

Якщо існує така можливість, ми проводимо комплекс робіт без необхідності демонтажу. Це залежить від стану бампера і ступеня його деформації. Фахівці нашого сервісу проводять діагностику елемента, оцінюючи кількість і ступінь дефектів, визначаючи методику проведення ремонту (для металевих, пластикових і скловолоконних бамперів підбираються різні методи реставрації поверхні). Під час огляду також приймається рішення про необхідність зняття. Як показує практика, в 40% випадків деталь відновлюється без демонтажу.

Ремонт глибоких подряпин, вм’ятин і тріщин на пластмасовому бампері здійснюється за допомогою шпаклівки. Більш дрібні дефекти усуваються ретельно ґрунтуванням, а завершальним етапом локального відновлення є підбір кольору і фарбування. Що стосується ремонту бамперів зі скловолокна, то роботи проводяться за допомогою спеціального термічного зварювання. Використання даного методу дає можливість повністю відновити заводські характеристики бампера — його первісну форму і конфігурацію.

Для уточнення вартості ремонту бамперів і попереднього запису на діагностику, потрібно зв’язатися з нашими консультантами будь-яким зручним для Вас способом.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів