Діагностика ABS(АБС) у Львові

Діагностика ABS(АБС) автомобіля проводиться при виявленні відхилень від норми в роботі системи. Відзначимо, що дія механізмів управляється електронікою, через що можливі неполадки цих елементів. Важливість правильної роботи ABS полягає в тому, що вона безпосередньо впливає на рівень безпеки пересування транспортного засобу. Тому, якщо були виявлені дефекти вузла, слід виконати діагностику і усунути неполадки. Так як робота безпосередньо пов’язана з гальмівною системою, несправності можуть перетинатися, а також негативним чином впливати на виконання вузлами своїх функцій. З огляду на місце розташування деяких компонентів, зауважимо, що бруд і волога істотно скорочує термін служби деталей. Мова в даному випадку йде про датчики, які зчитують інформацію. Вони розміщені в безпосередній близькості від коліс автомобіля.

Призначення пристроїв

Anti — lock Braking System встановлюється у всіх сучасних автомобілях незалежно від класу і цінової категорії. У багатьох країнах Європи, наприклад, продаж нових машин, не оснащених такою системою, і зовсім заборонений. Така політика не є примхою влади або спробою збільшити вартість автомобілів. Робота цієї структури відмінно проявила себе в реальних умовах і в рази підвищила безпеку пересування транспортних засобів.

Екстрене гальмування, що робиться водієм, стає причиною короткочасного блокування коліс і неможливості управляти автомобілем. Природно, це негативним чином позначається на безпеці і підвищує ризик аварії. Система ABS контролює частоту обертання коліс за допомогою датчиків і, за рахунок спрацьовування клапанів, перегороджує шлях потік у гальмівної рідини. Завдяки цьому супорт розтискає колодку, а після того, як клапан відкриється, стискає знову. Таким чином, зберігається керованість автомобіля навіть при активній роботі гальмівної системи.

Виконання процедур

Діагностика ABS(АБС) авто вимагає роботи досвідченого фахівця, який використовує комп’ютерні пристрої професійного рівня. Часто проблеми сховані саме в блоках управління, які починають давати збої. Це може відбуватися з природничих причина м, оскільки жоден агрегат не здатний працювати вічно. Також трапляються випадки потрапляння води, що призводить до замикання і перегорання блоків.

Діагностика ABS(АБС) поділяється на такі етапи:

  • комп’ютерна діагностика
  • перевірка стану датчиків
  • огляд проводки
  • перевірка запобіжників
  • перевірка рівня гальмівної рідини

На жаль, далеко не всі елементи цієї системи піддаються ремонту. Наприклад, датчики, при виході з ладу, підлягають заміні. Ціна ремонту через це, природно, збільшується.

Куди звернутися, якщо потрібна діагностика ABS(АБС)?

Діагностика ABS(АБС) у Львові повинна виконуватися професіоналами. Якщо є помилки в роботі гальмівної системи, слід якомога швидше з’ясувати причину і усунути дефекти. Навіть не найдосвідченіший автомобіліст розуміє важливість штатного функціонування цього вузла. Тому рекомендується звертатися до кваліфікованих майстрів, таким, як співробітники автосервісу «СТО Авто», розташованого у Львові. Це дозволить швидко і з гарантією якості відновити роботу механізмів.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів