Заміна втулки кермової рейки у Львові

Заміна втулки кермової рейки — це операція, яка передбачає відновлення штатної працездатності механізму. Відчуваючи серйозні навантаження, елементи системи поступово зношуються, приходячи в непридатність. Частину відповідальності за появу таких дефектів несе низька якість дорожнього полотна, що зустрічається в нашій країні майже повсюди. Так як втулка найчастіше виконана з пластика, удари і вібрації, які супроводжують пересування транспортного засобу, призводять до її руйнування. Явною ознакою наявності пошкодження є глухий стукіт при русі по нерівній поверхні. Також з’являється люфт керма і ускладнюється налащтування параметрів розвал-сходження. Звичайно, важливо розуміти, що стан цих елементів безпосередньо позначається і на безпеці, оскільки реакція на дії водія істотно сповільнюється.

Елементи системи

Для передачі зусилля, яке докладає водій до кермового колеса, на колеса, в сучасному автомобілі встановлена ​​окрема система. Колонка сполучається з рейкою — механізмом, який перенаправляє енергію на тяги, з’єднані через наконечники з поворотними кулаками. Таким чином, обертаючи кермо, водій отримує можливість зміщувати колеса і задавати вектор руху автомобілю. Також практично всі сучасні моделі мають підсилювачі. Основні типи таких пристроїв два — гідравлічні і електричні. Як неважко здогадатися, перші працюють за рахунок тиску рідини, а другі — завдяки електромотору.

Рейка є основним механізмом системи. Вона має тривалий термін експлуатації, проте, звичайно ж, не здатна працювати вічно. Але, на щастя, вона піддається ремонту, тому міняти її в зборі не потрібно. Звичайно, ціна відновлювальних робіт дуже висока, проте вони обійдуться набагато дешевше, ніж придбання нового механізму.

Виконання операцій

Заміна втулки кермової рейки автомобіля найчастіше проводиться двома двома способами — із зняттям механізму і без нього. Звичайно, частковий демонтаж механізму обійдеться істотно дешевше, однак можливість здійснення такого заходу залежить і від конкретної модифікації транспортного засобу. Відзначимо, що обидві операції дуже непрості, але за повний демонтаж рейки самостійно краще не братися, якщо Ви не є досвідченим автослюсарем. Невмілі дії здатні серйозно нашкодити системі, що призведе до ще більших витрат.

Заміна втулки кермової рейки, операції з частковим розбором рейки:

  • демонтаж колеса
  • від’єднання наконечника
  • видалення пильовика
  • демонтаж кермової тяги
  • виїмка втулки
  • очищення посадкового місця
  • установка нової втулки
  • збірка і підключення

Після здійснення цих заходів необхідно виконати налаштування розвал-сходження. В іншому випадку штатна робота кермових механізмів буде неможливою.

Заміна втулки кермової рейки: вибір автосервісу

Заміна втулки кермової рейки авто, як і інші роботи з механізмами управління- процедура непроста, її варто довіряти грамотним фахівцям. Помилки в цьому випадку можуть привести до дуже сумних наслідків. У зв’язку з цим рекомендуємо звернутися до співробітників автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут досвідчені співробітники здатні впоратися з таким завданням в найкоротші терміни і з гарантією якості. Також можливе придбання запчастин і витратних матеріалів на місці, що заощадить Ваш час.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів