Заміна наконечника кермової тяги у Львові

Заміна наконечника кермової тяги необхідниа при виявленні виходу елемента системи з ладу. Основною причиною такого ексцесу є природний знос. Крім постійних механічних впливів, необхідно враховувати і фактори зовнішнього середовища — бруд, волога, солі і реагенти негативно позначаються на стані елементів. Також можна відзначити і установку дешевих деталей. Спроби заощадити нерідко призводять до сумних наслідків. Як мінімум — швидкий вихід деталей з ладу, що, призведе до повторного проведення операцій по заміні. Звичайно, ціна оригінальних запчастин може здатися високою, але сьогодні на ринку представлена ​​велика кількість гідних аналогів. Відгуки про них Ви можете переглянути на незалежних майданчиках. Також не зайвим буде проконсультуватися з професіоналами.

Елементи системи

Кермові механізми, пов’язані між собою, представляють конструкцію, що дозволяє водієві змінювати напрямок руху транспортного засобу і маневрувати. Для цього він обертає кермо, прикладаючи зусилля. Воно транспонується з рульової колонки через кардан на рейку. Цей пристрій пов’язано з тягами, які через наконечники впливають на поворотні кулаки. Відзначимо, що важлива чітка взаємодія елементів між собою. Наприклад, наявність люфту може уповільнити реакцію на роботу кермом. Природно, це може бути дуже небезпечно, якщо ситуація вимагає швидкого реагування.

Тяга являє собою металевий елемент, який з одного боку сполучається з наконечником, а з іншого — з рейкою. Важливою деталлю є також пильовик. Він закриває місце з’єднання рейки і тяги, дозволяючи уникати потрапляння бруду і сторонніх дрібних частинок. При його руйнуванні (що може статися як з природних причин, так і при механічних впливах) постраждає як тяга, так і рейка. Тому варто уважно ставитися до таких компонентів вузла.

Виконання операцій

Заміна наконечника кермової тяги автомобіля зазвичай відбувається комплектом. По-перше, змінюються елементи, розташовані на обох колесах. По-друге, правильним рішенням буде замінити і тяги. Справа в тому, що вони мають приблизно однаковий термін служби. Тому, щоб не повертатися до обслуговування цього вузла, придбайте запчастини набором. Також варто оглянути стан пиляків — якщо матеріал елементів має дефекти, встановіть нові захисні кожухи.

Заміна наконечника кермової тяги, основні етапи:

  • процедура відключення тяги від кулака
  • видалення пильовика
  • процедура відключення тяги від рейки
  • видалення наконечника
  • установка нової деталі
  • підключення та установка пильовика

Після здійснення цих операцій необхідно встановити розвал-сходження. В іншому випадку домогтися штатного поведінки автомобіля буде неможливо.

Заміна наконечника кермової тяги: вибір автосервіса?

Заміна наконечника кермової тяги у Львові- це не найпростіший захід, виконання якого вимагає певних навичок. Якщо Ви не володієте такими, слід звернутися до професіоналів. Наприклад, Ви можете скористатися послугами співробітників автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут такі завдання вирішуються в найкоротші терміни і з гарантією якості. Також після виконання операцій на місці Ви зможете пройти настройку розвал-сходження.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів