Заміна насоса ГПК у Львові

Заміна насоса ГПК може знадобитися автомобілю з досить великим пробігом, якщо мова не йде про заводський брак. Механізм розрахований на тривалий термін експлуатації, зважаючи на великий запасу міцності. Однак існують чинники, які суттєво прискорюють процес зносу елементів. Наприклад, робоча рідина, яка присутня в системі підсилювача, вимагає періодичної заміни. В її складі накопичуються продукти зносу і інші сторонні частинки, які забивають канали і заважають пристрою правильно функціонувати. Також небезпечні і витікання — зниження рівня рідини змушує механізм працювати з підвищеним навантаженням, що, безумовно, не йде на користь його ресурсу. Тому при виявленні слідів витікання звернутися в сервіс для локалізації несправності.

Функціонування системи

Кермові механізми призначені для надання водієві можливості коригувати вектор руху автомобіля. Так як дорожня ситуація часто змінюється за лічені секунди, важливою є чітка робота вузла. В іншому випадку можливе виникнення аварійних ситуацій — нерідко навіть короткочасне зволікання може бути фатальним. Тому важливо стежити за станом системи і, при виявленні перших ознак появи дефектів, проводити діагностику вузла, а потім і заміну зношених елементів. Таке ставлення дозволить бути впевненим, що автомобіль знаходиться під Вашим повним контролем.

Також в сучасних транспортних засобах присутні додаткові механізми, що дозволяють підсилювати ту енергію, яку передає водій. Тим самим обертання керма відбувається без серйозних зусиль незалежно від модифікації автомобіля. Основних типів таких пристроїв два — гідравлічні (працюють завдяки тиску рідини) і електричні (функціонують за рахунок електромотора).

Як виконується заміна насоса ГПК?

Заміна насоса ГПК у Львові автомобіля передбачає придбання механізму. Відзначимо, що ціна нового оригінального пристрою досить висока. Що ж стосується аналогів — при їх виборі необхідно проявити уважність. Далеко не кожен бренд може похвалитися продукцією, яка має тривалий термін служби. Щоб незабаром Вам знову не довелося здійснювати відновлювальні роботи, слід проконсультуватися з професіоналами або переглянути відгуки про продукцію на незалежних майданчиках. Це дозволить уникнути зустрічі з неякісними виробами.

Заміна насоса ГПК проходить у декілька етапів:

  • демонтаж навісного обладнання
  • злив робочого матеріалу
  • відключення насоса
  • виїмка пристрої
  • установка нового механізму
  • підключення
  • збірка

Подібні операції будуть відмінним приводом для заміни рідини гідропідсилювача. Вони несуттєво позначаться на вартості робіт, оскільки склад все одно доведеться зливати.

Куди звернутися?

Заміна насоса ГПК авто — це не найпростіша операція. За неї не варто братися самостійно, якщо Ви не маєте спеціального інструменту та належної підготовки. Оптимальним рішенням буде доручити таке завдання професіоналам. Наприклад, Ви можете звернутися за допомогою до фахівців  автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб повернути рульовим механізмам заводський стан. Також досвідчені фахівці допоможуть Вам підібрати запчастини та витратні матеріали.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів