Заміна пильовика кермової тяги у Львові

Заміна пильовика кермової тяги зустрічається досить часто. Відзначимо, що ці елементи є простими кожухами, виконаними з гуми або її похідних. Однак їх роль в системі дуже важлива дляі запобігання потрапляння вологи, бруду і сторонніх часток в рухливі елементи рейки. Відсутність такого захисту в найкоротші терміни виведе складний механізм з ладу. Причин для появи дефектів пиляків може бути кілька. По-перше, необхідно враховувати розташування елементів — в безпосередній близькості від коліс, що передбачає постійний контакт з вологою, солями і реагентами. Звичайно, це не йде на користь ні одній деталі автомобіля. По-друге, зустрічаються і механічні пошкодження пиляків — наприклад, при виїзді на бездоріжжя. По-третє, потрібно сказати і про неякісні елементах. Дешеві кожухи, наприклад, нерідко тріскаються на морозі.

Призначення елементів

Рульова рейка — це складний механізм, призначений для передачі зусилля, яке докладає водій до керма, на колеса. Для здійснення цієї операції пристрій сполучається з рульовою колонкою, а також з тягами. Ці елементи, в свою чергу, тісно пов’язані з наконечниками, закріпленими на поворотних кулаках. Завдяки переміщенню рейки здійснюється поворот коліс, що дозволяє водієві задавати автомобілю потрібний напрямок руху. Сьогодні в більшості випадків в системі також передбачений підсилювач, який допомагає обертати кермо без серйозних зусиль.

Рейка герметизирована, щоб уникнути попадання в рухливий механізм дрібних частинок, вологи і бруду. З огляду на серйозні навантаження на деталі, сторонні елементи будуть діяти як абразив, скорочуючи ресурс пристрою. Додатковим захистом є пильовики, які закривають місце сполучення рейки з тягами. Таких деталей встановлюється дві — по одній з кожного боку.

Виконання операцій

Заміна пильовика кермової тяги автомобіля починається з діагностичних заходів. Для цього автомобіль встановлюється на підйомник, і майстер оглядає стан кожухів. Важливо розуміти, що якщо навіть на поверхні матеріалу присутні тільки тріщини, їх уже необхідно замінити, оскільки незабаром дефект збільшиться в розмірах, продовживши руйнування кожуха. Якщо ціна оригінальних елементів здасться Вам занадто високою, зверніть увагу на аналоги, які також представлені на ринку. А ось від найдешевших пропозицій краще відмовитися.

Розглянемо основні етапи:

  • демонтаж колеса
  • від’єднання наконечника від кулака
  • демонтаж тяги
  • видалення хомутів
  • виїмка пильовика
  • очищення посадкового місця
  • установка нового елемента
  • збірка

Якщо пильовик не пошкоджено в результаті механічних впливів, слід замінити обидва елементи. Вони мають приблизно однаковий термін служби.

Заміна пильовика кермової тяги: вибір автосервісу?

Заміну пильовика кермової тяги авто варто доручити професіоналам. Заміна пильовика кермової тяги, це не найпростіша операція, яка вимагає певного досвіду і підготовки. Не варто братися за такий захід, якщо Ви сумніваєтеся в своїх силах. Наприклад, Ви можете доручити рішення такого завдання висококваліфікованим співробітникам автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб дати тривалу гарантію на виконані роботи. Також придбання запчастин можливо на місці.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів