Заміна кермового кардана у Львові

Заміна кермового кардана автомобіля є важливою частиною відновлювальних робіт, пов’язаних з механізмами управління транспортного засобу. Відзначимо, що подібні проблеми, найчастіше, виникають на великих пробігах. Незважаючи на те, що на енрмовий механізм безпосередньо немає механічних впливів, потрібно розуміти, що ці елементи працюють в сполученні з підвіскою. Отже, удари, які припадають на частку коліс і всієї ходової частини, передаються і на рейку, з якої працює кардан. Неминучий процес природного зносу поступово призводить цей компонент системи в непридатність. В кінцевому підсумку, в механізмі з’являється люфт, який перешкоджає чіткій реакції автомобіля на дії водія. Природно, це негативно позначається на безпеці пересування.

Кермовий механізм

Кермо є основним органом управління вектором руху автомобіля. Він розташований безпосередньо перед місцем водія, щоб створити максимально комфортні умови для роботи. Також у всіх сучасних автомобілях колонку можна налаштувати по висоті та по вильоту, тому, керувати транспортним засобом зможуть люди з різною комплекцією. Також кермо може розташовувати на своїй поверхні кнопки управлінням круїз-контролем і мультимедіа.

За колонкою, на якій встановлено рульове колесо, розміщений вал, пов’язаний з рейкою через кардан. Таким непростим шляхом зусилля, яке прикладається водієм, передається на колеса і дозволяє їх повертати. Від вібрацій і коливань, які відбуваються при експлуатації автомобіля, в місцях сполучення елементів виникає знос і, відповідно, люфт. Подібний дефект істотно знижує керованість транспортного засобу.

Як проводиться заміна кермового кардана

Заміна кермового кардана у Львові авто відбувається після діагностики вузла. Дефекти такого характеру виявляються в стуку і сторонніх шумах, а також може підклинювати орган управління. Схожа симптоматика присутня і при несправності в рейці. Тому не поспішайте з висновками, при виявленні сторонніх звуків, оскільки ціна ремонту цього механізму істотно вище. Для початку слід довірити досвідченому майстру перевірку всіх деталей вузла.

Заміна кермового кардана виконується у декілька етапів:

  • демонтаж навісного обладнання
  • від’єднання кардана
  • установка нового елемента
  • збірка

Деякі сервіси пропонують ремонт цих елементів. Однак в більшості випадків це дає лише тимчасовий ефект.

Вибір сервісу

Якщо Ви не маєте досвіду в слюсарних роботах, варто довірити заміну кермового кардана професіоналам. Заміна кермового кардана- процедура досить непроста, тому до вибору автосервісу потрібно поставитись відповідально. Це дозволить забезпечити належний рівень якості виконання всіх процедур. У Львові Ви можете скористатися послугами співробітників автосервісу «СТО Авто», які мають високу кваліфікацію. Таким чином, вже в день звернення Ви зможете забрати машину з справним рульовим механізмом.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів