Заміна сальника рульової рейки у Львові

Заміна сальника рульової рейки — це важлива операція, яка дозволить уберегти систему від більш серйозних поломок. Причин для виникнення неполадок такого типу може бути кілька. Перш за все, варто відзначити природний знос елемента. Звичайно, як і будь-який інший ущільнювач, він не в змозі працювати вічно. По-друге, потрібно сказати про використання неякісних запчастин. Вибираючи елементи, чия ціна є мінімальною на ринку, Ви ризикуєте незабаром знову опинитися перед необхідністю проводити ремонт. По-третє, не можна не згадати про помилки при виконанні операцій. В цьому випадку витікання можуть початися практично відразу ж після завершення заходів. Тому не варто звертатися в гаражні майстерні — вони рідко можуть гарантувати якість послуг, що надаються.

Робота механізму

Рейка — це невід’ємна частина рульового механізму будь-якого автомобіля. Саме цей пристрій сполучається з колонкою, по якій передається маневр виконаний водієм. Отримуючи енергію, вона зміщується в ту чи іншу сторону. Так як з нею пов’язані кермові тяги і їх наконечники (які встановлюються на поворотних кулаках), в потрібну сторону повертаються і колеса. Для полегшення роботи водія сьогодні використовуються гідравлічні і електричні підсилювачі. За допомогою їх участі зміщення рейки відбувається набагато легше. Тому кермо навіть великого позашляховика можна обертати буквально одним пальцем.

Але, як і будь-який складний механізм, рейка нерідко виходить з ладу. Наприклад, варто відзначити течі сальників. Ці ущільнювачі розташовані в місцях сполучення рухомих частин з корпусом і забезпечують герметичність з’єднання. Однак ці прокладки не здатні служити вічно, тому іноді вимагають заміни.

Виконання операцій

Заміна сальника рульової рейки автомобіля починається з діагностичних заходів. Важливо зрозуміти, що витікання відбуваються саме через дефекти механізму, а, наприклад, не з вини пошкодження магістралі гідропідсилювача. Складність перевірки багато в чому залежить від конструктивних особливостей автомобіля. Нерідко, щоб дістатися до пристрою, необхідно демонтувати захисні елементи і частину обладнання. Відзначимо, що вартість ремонту такого типу досить висока, тому діагностика повинна бути точною.

Заміна сальника рульової рейки у Львові проходить в декілька етапів :

  • відкачування робочої рідини ГПК
  • демонтаж коліс
  • демонтаж навісного обладнання
  • процедура відключення рульового кардана
  • демонтаж рейки або розподільника (в залежності від конкретного дефекту)
  • дефектовка механізму
  • виїмка сальника
  • очищення поверхонь
  • установка нового елемента
  • збірка і установка механізму

Якщо в процесі діагностики з’ясовується, що потрібен капітальний ремонт рейки, багато власників старих автомобілів відмовляються від таких заходів. Дешевше виходить встановити вживаний механізм.

Заміна сальника рульової рейки: вибір автосервісу

Якщо Ви не є досвідченим автослюсарем, варто доручити заміну сальника рульової рейки авто професіоналам. Помилки, допущені в процесі виконання подібних операцій, можуть погіршити ситуацію, що стане причиною неправильної роботи механізму і, в кінцевому рахунку, вплине на безпеку пересування на автомобілі. Наприклад, Ви можете звернутися за допомогою до висококваліфікованих спеціалістів автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб в найкоротші терміни вирішувати навіть найскладніші завдання.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів