Заміна кульової опори у Львові

Заміна кульової опори автомобіля проводиться в разі виявлення люфтів в місці сполучення важеля підвіски і маточини колеса. Такі проблеми, найчастіше, виникають в процесі природного зносу деталей. Відзначимо, що подібні дефекти істотно позначаються на стані ходової частини транспортного засобу і, як наслідок, негативно впливають на керованість. Низька якість дорожнього покриття в нашій країні виводить з ладу навіть найнадійніші деталі підвіски. Звичайно, якщо машина пересувається у Львові, навантаження на підвіску буде істотно менше, ніж при регулярних виїздах на пересічну місцевість. Навіть багато що залежить і від акуратності водія. Зазвичай, з досвідом автомобілісти пристосовуються об’їжджати ями і люки колодязів.

Елементи підвіски

Підвіска автомобіля призначена для того, щоб машина мала плавний хід і високий рівень керованості. Кількість елементів структури залежить від конкретної моделі. Бюджетні машини, наприклад, оснащуються задньої балкою, в той час як більш високий клас має підвіску. Це одночасно і підвищує їздові характеристики автомобіля, і ускладнює обслуговування вузла.

Передня підвіска пов’язана з керманичами механізмами, оскільки у фронтальній частині розташовані керовані колеса. Отже, використовуються важелі, які дозволяють створити жорсткість конструкції. Вони виготовляються з металу і кріпляться за допомогою сайлентблоків. Елементи призначені для з’єднання компонентів підвіски з кузовом. У тому місці, де здійснюється установка поворотного кулака, використовуються шарові опори, які дають можливість повертати колесо, зберігаючи його положення в горизонтальній площині.

Як проводиться заміна кульової опори у Львові

Відзначимо, що заміна кульової опори авто можлива не завжди. Деякі моделі мають нерозбірний важіль, що передбачає його заміну в зборі. Звичайно, ціна ремонту в цьому випадку істотно збільшується. Якщо ж дефектовка можлива, ситуація спрощується. Однак важливо вибирати якісні запчастини. Зверніть свою увагу на продукцію відомих брендів, які зарекомендували себе на ринку.

Заміна кульової опори поділяється на декілька етапів:

  • демонтаж колеса
  • від’єднання важеля
  • виїмка кульової опори
  • запресовування нового елемента
  • установка

Для проведення процедур необхідно професійне обладнання. Без його допомоги операція не вдасться.

Куди звернутися?

Заміна кульової опори повинна бути виконана професіоналами, щоб отримати впевненість у тому, що робота буде виконана відповідно до технічних вимог. Пам’ятайте, що втручання в підвіску безпосередньо впливають небезпеку пересування. Наприклад, Ви можете скористатися послугами автосервісу «СТО Авто», співробітники якого готові не тільки забезпечити короткі терміни, але і дати тривалу гарантію на всі виконані процедури.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів