Обслуговування рульового управління у Львові

Обслуговування рульового управління — це комплекс важливих операцій, які націлені на підтримку (або відновлення) штатної роботи механізмів. Звичайно, як і будь-який інший складний вузол, органи управління вимагають до себе періодичної уваги. Йдеться про природний знос елементів системи. Навіть найякісніші деталі не здатні працювати вічно. До того ж, багато компонентів системи, зважаючи на своє розташування, знаходяться під постійним впливом зовнішніх факторів — бруду, солі і реагентів. Природно, це не йде їм на користь, прискорюючи знос. Також варто сказати і про регламентні заходи — наприклад, робоча рідина гідропідсилювача має обмежений термін служби, тому вимагає періодичної заміни. В іншому випадку сторонні частинки, присутні в складі, здатні істотно зашкодити механізму.

Елементи системи

Керування автомобілем відбувається за допомогою рульових механізмів, які є важливою складовою оснащення будь-якої машини. Основним органом є рульове колесо. Обертаючи його, водій передає зусилля на колонку, яка пов’язана через кардан з рейкою. Цей механізм через тяги і наконечники направляє енергію на поворотні кулаки, з якими пов’язані колеса. Отже, автомобіль здійснює маневр в задану водієм сторону. Відзначимо, що тільки за умови робочого стану всіх елементів можлива точна і швидка реакція на дії водія.

Також в системі переважної кількості сучасних автомобілів присутні підсилювачі. Вони можуть бути гідравлічними (тобто, працювати за рахунок тиску рідини) або електричними (зусилля відбувається завдяки роботі електромотора). Такі пристрої дозволяють обертати колеса навіть повнорозмірного позашляховика без особливих зусиль. Але, звичайно ж, слід розуміти, що це окрема система, яка вимагає періодичного обслуговування.

Як виконується обслуговування рульового управління у Львові

Обслуговування рульового управління автомобіля передбачає виконання регулярної діагностики вузла. Це дозволить виявити неполадки на ранніх етапах, запобігши тим самим серйозні поломки. Наприклад, витікання робочого матеріалу гідропідсилювача, виявлені вчасно проблеми дозволять уникнути виходу насоса з ладу — працюючи в відсутності рідини, він швидко прийде в непридатність. Також, наприклад, зруйнований пильовик рейки призведе до потрапляння в механізм сторонніх часток, які посприяють зносу рухомих деталей.

Етапи обслуговування рульового управління:

  • перевірка рівня рідини ГПК
  • заміна рідини підсилювача
  • заміна пильовиків
  • заміна тяг
  • заміна наконечників
  • заміна рульового кардана

Ціна заходів залежить від конкретної несправності. Звичайно, чим раніше була виявлена ​​неполадка, тим вище ймовірність обійтися без зайвих поломок.

Вибір сервісу

Обслуговування рульового управління авто слід доручати професіоналам. Відзначимо, що від стану цього вузла безпосередньо залежить безпека пересування. Тому помилки при виконанні робіт можуть коштувати дуже дорого. Правильним рішенням буде звернутися до висококваліфікованих спеціалістів автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб в найкоротші терміни і з гарантією якості провести відновлювальні та профілактичні роботи. Також всі запчастини та витратні матеріали Ви зможете придбати на місці.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів