Діагностика підвіски авто у Львові

Діагностика підвіски автомобіля може проводитися як в якості профілактичних заходів, так і бути першим етапом ремонтних робіт. Регулярний огляд стану важливих компонентів і вузлів машини є запорукою безпеки пересування, а також сприяє тому, що ціна відновлювальних заходів буде нижче, оскільки неполадки можна буде виявити на ранніх етапах. З огляду на низьку якість дорожнього полотна в нашій країні, подібні операції варто проводити не рідше, ніж кожні півроку, навіть якщо немає ніяких скарг на стан ходової частини. Що ж стосується ремонту, то він завжди починається зі скарг водія на зміну в поведінці транспортного засобу та огляду вузла. Неполадки підвіски часто виявляють себе сторонніми шумами при пересуванні машини.

Ходова частина автомобіля

Підвіска машини являє собою набір пов’язаних один з одним елементів, які забезпечують комфорт і безпеку переміщення транспортного засобу. Відзначимо, що кількість компонентів системи залежить від складності структури. Звичайно, існує певний базис для сучасних машин, але, наприклад, преміальні автомобілі сильно відрізняються за складом ходової частини від бюджетних. Звичайно, це суттєво впливає на керованість і загальну поведінку автомобіля на дорозі.

Також нерідко можна зустріти пневматичні системи. Вони діляться на керовані і нерегульовані. У першому випадку водій може налаштувати висоту кліренсу і жорсткість підвіски щодо дорожньої ситуації. У другому ж конструкція дозволяє помітно понизити крен кузова і нівелювати просідання осі під великими навантаженнями. Звичайно, такі пристрої досить дорогі в експлуатації.

Діагностика

Діагностика підвіски у Львові вимагає наявності підйомника, оскільки майже всі елементи необхідно перевіряти без навантаження. Найбільш поширена проблема — поява люфту, який не дає деталям створювати жорстку конструкцію, що перешкоджає розгойдування корпусу. Однак, зустрічаються і механічні пошкодження — наприклад, при аваріях або наїзді на серйозну перешкоду. Амортизатори ж часто виходять з ладу через протікання масла, яке повинно створювати тиск всередині корпусу.

Розглянемо елементи, які потребують перевірки:

  • амортизатори;
  • важелі;
  • стійки стабілізатора;
  • пневматичні балони;
  • сайлентблоки;
  • втулки стабілізатора;
  • опорні підшипники;
  • пружини.

У випадку з пневматичною підвіскою проблеми можуть бути пов’язані і з керуючою електронікою. Тоді перевірка зажадає також використання комп’ютерного обладнання.

Куди звернутисяю, якщо Вам потрібна діагностика підвіски?

Діагностика підвіски — процедура, яку варто доручити професіоналам. Важливо точно розуміти проблеми вузла, оскільки неполадки можуть серйозно загрожувати безпеці. Наприклад, у Львові Ви можете замовити цю послугу у співробітників автосервісу «СТО Авто». Це дозволить отримати повний звіт про стан деталей, а також рекомендації щодо необхідних робіт. Якщо знадобитися, Ви зможете придбати потрібні запчастини і здійснити ремонт в день звернення.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів