Чистка радіаторів авто у Львові

Чистка радіаторів — це дуже поширена операція, яка актуальна для всіх сучасних автомобілів. Особливо важливо їх здійснення перед влітку, коли на систему охолодження лягає велике навантаження. Отже, якщо радіатор засмічений, він не зможе необхідним чином охолоджувати коли потрапляє в нього антифриз. У зв’язку з цим двигун почне перегріватися, що може стати причиною дуже серйозних поломок. Потрібно розуміти, що принтер у фронтальній частині корпусу автомобіля, перед двигуном. Це необхідно для природного обдування потоком, що набігає повітря, що дозволяє прискорити процес віддачі тепла антифризом. З цієї причини на поверхню радіатора потрапляють і сторонні дрібні частинки, а також пил і бруд. Природно, це ускладнює роботу пристрою.

Робота системи

При розробці будь-якого двигуна інженерами розраховується оптимальна робоча температура, при якій можливо досягненні максимального ККД і збереження ресурсу деталей. Однак постійне спалювання палива, яке відбувається під час функціонування ДВС, призводить до неконтрольованого вироблення тепла. Отже, двигуну необхідна додаткова структура, яка б охолоджувала його, стримуючи температуру в допустимих межах. Сучасні транспортні засоби оснащуються рідинною системою. Вона передбачає циркуляцію антифризу по спеціальних каналах, що призводить до зниження температури деталей ДВС.

При цьому, природно, рідина нагрівається і вже не може належним чином виконувати свої функції. Отже, вона також повинна охолоджуватися. У зв’язку з цим встановлюється радіатор, проходячи через магістраль якого антифриз активно втрачає тепло. Для прискорення процесу також встановлюється вентилятор, який здуває гаряче повітря з поверхні пристрою. Відзначимо, що система може бути оснащена як одним радіатором, так і декількома.

Як здійснюється чистка радіаторів?

Чистка радіаторів автомобіля має на увазі демонтаж пристроїв. Природно, попередньо необхідно злити антифриз, щоб уникнути його витоку. Відзначимо, що на деяких моделях цей захід пов’язаний з видаленням навісного обладнання або навіть зі зняттям переднього бампера. Звичайно, в залежності від необхідності здійснення додаткових дій варіюється і ціна операції. Природно, в процесі будуть брати участь не тільки співробітники мийки, але і слюсарі.

Чистка радіаторів у Львові поділяється на такі етапи:

  • злив антифризу;
  • відключення радіатора;
  • демонтаж навісного обладнання;
  • виїмка пристроїв;
  • нанесення миючого складу;
  • промивання;
  • просушка;
  • установка і підключення;
  • заправка антифризу.

Якщо Ви давно не проводили заміну охолоджуючої рідини, ці заходи стануть відмінним приводом для виконання такої операції. Тим більше що антифриз все одно буде злитий.

Куди звернутися?

Чистку радіаторів авто слід доручити професіоналам. Особливо це актуально для власників тих моделей, на яких для здійснення цих заходів необхідно демонтувати велику кількість додаткового обладнання. Щоб бути впевненим, що операції виконуються висококваліфікованими фахівцями, зверніться за допомогою до співробітників автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут такі завдання вирішуються в найкоротші терміни.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів