Обслуговування АКБ у Львові

Обслуговування АКБ автомобіля — це процедури з підтримання його робочого стану. Відзначимо, що на сьогоднішній день більшість батарей не вимагають ніяких маніпуляцій. Однак, деякі дії, все-таки, краще здійснювати. Наприклад, якщо Ви збираєтеся надовго залишити машину на стоянці, правильним рішенням буде відключити акумулятор. Живлячи сигналізацію, він з часом розрядиться. Відзначимо, що це негативно позначається на його ресурсі. Також в сильний мороз, якщо автомобіль не експлуатується кожен день, краще забрати батарею в тепле приміщення, оскільки низькі температури також негативним чином впливають на пристрій. Не рекомендується і надовго залишати включеними електроприлади при заглушеному двигуні. Без підзарядки АКБ не здатний працювати тривалий час.

Призначення батареї

Деякі недосвідчені автомобілісти вважають, що харчування електромережі автомобіля відбувається завдяки акумулятору. Однак, це помилкове судження. Головним джерелом електричного струму є генератор. Його потужність розрахована таким чином, що її вистачає не тільки на роботу всіх приладів, але і на зарядку батареї. Вона ж задіяна в той час, поки двигун не працює. Наприклад, найважливішою функцією є живлення стартера, який здійснює пуск ДВС. Якщо акумулятор має низький заряд, завести автомобіль не вийде.

Відзначимо, що елементи такого типу мають обмежений ресурс. Зазвичай термін служби батареї становить 3-4 роки. Однак, звичайно ж, багато що залежить від умов експлуатації і навантаження. Якщо акумулятор постійно розряджається, то незабаром приходить в непридатність. Особливо явно це проявляється в зимову пору року, коли навантаження на елемент виростає в рази.

Виконання операцій з обслуговування АКБ

Обслуговування АКБ авто має на увазі самостійну заправку батареї електроліт. В його ролі виступає дистильована вода. Ціна такої рідини невелика, а придбати її можна в будь-якому автомагазині або навіть в аптеці. Також вам буде потрібно ареометр, щоб визначити щільність рідини в АКБ.

Розглянемо етапи обслуговування АКБ:

  • перевірка вилкою навантаження
  • перевірка ареометром
  • доливка електроліту
  • повторна перевірка

Для виконання операцій необхідно демонтувати батарею. Це нескладна операція легко здійснюється самостійно.

Вибір майстрів

Обслуговування АКБ у Львові, в більшості випадків, автолюбителі проводять самостійно. Однак, якщо у Вас немає під рукою необхідних інструментів для перевірки і рідини для заправки, можна звернутися в сервіс. Наприклад, у Львові Ви можете скористатися послугами автосервісу «СТО Авто». Кваліфіковані співробітники допоможуть здійснити необхідні процедури, щоб виконувати всі необхідні технічні нормативи.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів