Заміна реле регулятора авто у Львові

Заміна реле регулятора автомобіля — це процедура, яка допоможе підтримувати штатний режим зарядки акумулятора і продовжити його термін служби. Відзначимо, що такі пристрої можуть представляти собою окремий механізм або бути об’єднані з генератором. Їх вихід з ладу може бути пов’язаний як з природними причинами, так і з перегоранням. У першому випадку мова йде про кінець експлуатаційного терміну. Будь-які елементи електрообладнання мають обмежений термін служби. Залежно від надійності встановлених деталей, раніше е або пізніше вони прийдуть в непридатність. У другому ж можна говорити про різкі скачки напруги в електромережі. Це неприпустимо, оскільки всі пристрої розраховані на певну силу струму. Природно, перевищення веде до поломок.

Електроприлади

Будь-який сучасний автомобіль має на борту велику кількість систем, для харчування яких потрібен струм. Вони допомагають забезпечувати комфорт пересування і безпеку. До таких пристроїв можна віднести, наприклад, освітлювальні прилади. Поїздки в нічний час доби без фар не тільки скрутні, а й небезпечні. Навіть у Львові зустрічаються погано освітлені долі дороги, на яких обійтися без фар просто неможливо. Також система мультимедіа, яка б вона не була, вимагає електроживлення.

За вироблення електрики відповідає генератор, який переробляє зусилля, що отримується від колінчастого вала, в ток. Також до системи підключено акумулятор, покликаний підтримувати стабільність напруги, а також живити мережу, коли двигун заглушений. Для того щоб на батарею прямувало строго обмежена необхідністю кількість енергії, в ланцюг включено реле регулятора, яке дозволяє контролювати процес зарядки АКБ.

Виконання операцій

Заміна реле регулятора авто вимагає покупки нового елемента. Так як ціна пристрою не надто велика, виберіть оригінал або високоякісний аналог. Це дозволить забезпечити довгий термін служби. Вдаватися до покупки старих деталей не рекомендується, оскільки найчастіше вони мають скромний залишковий ресурс.

Розглянемо основні етапи, як проводиться заміна реле регулятора:

  • демонтаж навісного обладнання (для забезпечення доступу)
  • відключення генератора
  • демонтаж
  • виїмка щіткового вузла
  • очищення
  • видалення старого елемента
  • установка нового реле
  • збірка
  • підключення

Якщо реле встановлено окремо, то демонтаж генератора не потрібен. У зв’язку з цим, вартість процедури буде нижче.

Куди звернутися, якщо Вам потрібна заміна реле регулятора у Львові?

Доручіть заміну реле регулятора професіоналам. Це дозволить бути впевненим в тому, що всі дії виконуються досвідченими фахівцями. Наприклад, Ви можете скористатися послугами кваліфікованих співробітників автосервісу «СТО Авто». В цьому випадку необхідні процедури будуть виконані швидко і з гарантією якості. Також в наявністі є всі необхідні запчастини.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів