Заміна ламп освітлення у Львові

Заміна ламп освітлення автомобіля потрібно при перегорання елементів. Відзначимо, що всі вони мають обмежений термін служби і виходять з ладу з природних причин. Відзначимо, що термін служби залежить не тільки від якості обраних продуктів, але і стану електромережі. Якщо відбуваються короткі замикання — лампи згорають дуже швидко незалежно від рівня продукту. Нерідко така ситуація проявляється в постійному виході з ладу елемента з одного боку в головному висвітленні. Якщо так відбувається з короткими інтервалами кілька разів поспіль — варто звернутися до електрика. Збіги такого порядку зустрічаються вкрай рідко, на відміну від перепадів напруги.

Призначення елементів

Освітлювальні прилади є невід’ємною частиною будь-якого автомобіля в не залежності від приналежності до сегменту. Можна розділити ці пристрої на зовнішні і внутрішні — тобто, на ті, що працюють усередині салону і за його межами. Важливість другої групи набагато вище, оскільки саме вона забезпечує огляд водія в темну пору доби. Хоча, нехтувати станом підсвітки салону також не варто. Наприклад, потрібне постійне освітлення панелі приладів, щоб автомобіліст міг бачити поточну швидкість транспортного засобу, запас палива і температуру ДВС.

У передній частині автомобіля розміщуються фари, сигнали поворотів, протитуманні і ходові вогні. Позаду — ліхтарі, протитуманки і підсвічування номерного знаку. У бічній частині можна зустріти повторювачі поворотів (зазвичай розміщуються на крилах або бічних дзеркалах заднього виду), підсвічування ручок дверей. Усередині салону Ви знайдете плафони освітлення, а також всілякі підсвічування — панелей, кнопок і ручок.

Як проводиться заміна ламп освітлення у Львові

Ціна заміни ламп освітлення авто безпосередньо залежить від важкодоступність елемента. Часом операція може займати кілька хвилин — наприклад, якщо мова йде про плафоні підсвічування номерного знаку. Але іноді процедура вимагає і демонтажу фари для установки нової лампи. Отже, оцінка проводиться за фактом виявлення несправності.

Заміна ламп освітлення здійснюється у декілька етапів:

  • демонтаж захисних панелей або кожухів
  • виїмка елемента
  • установка нового компонента
  • збірка

Потрібно обирати якісну продукцію. Придбання найдешевших елементів не рекомендується з огляду на їх нетривали термін служби.

Вибір майстрів

Заміна ламп освітлення може зажадати участі досвідчених майстрів. Наприклад, якщо Ви не маєте розуміння, як саме виконується така операція, доручіть її професіоналам. Наприклад, Ви можете скористатися послугами висококваліфікованих фахівців автосервісу «СТО Авто», розташованого у Львові. Це дозволить бути впевненим в якості здійснюваних заходів. Також всі необхідні запчастини Ви зможете придбати на місці.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів