Заміна запобіжників у Львові

Заміна запобіжників автомобіля — це досить поширена процедура, яка допомагає позбутися несправних елементів, що служать для запобігання негативного впливу перепадів напруги, що виникають в електромережі. Відзначимо, що подібні ексцеси зустрічаються у випадках виникнення коротких замикань. Найчастіше це відбувається з вини неполадок в проводці. Наприклад, якщо відбувається постійне потрапляння вологи, елементи мережі і обладнання починають гнити. Отже, рано чи пізно захисна обмотка зітліє, оголивши дроти. Попадання води на оголені елементи неприпустимо, оскільки воно викликає замикання і, відповідно, стрибок напруги. Це негативним чином позначається на електроприладах. Багато з них можуть просто згоріти. Однак, щоб цього не сталося, в системі встановлюються запобіжники, які приймають удар на себе.

Електросистеми автомобіля

Сучасний автомобіль оснащується великою кількістю допоміжного устаткування, яке працює від електрики. Зазвичай ці елементи пов’язані із забезпеченням комфорту й безпеки пересування. Тому, без деяких з них експлуатація автомобіля може бути суттєво обмежена або неможлива зовсім. Наприклад, мова може йти про освітлювальні приладах. Пересування без фар в темний час доби дуже небезпечно. Навіть у Львові вночі обов’язково потрібене ближнє світло, не кажучи вже про заміські траси.

Так як ціна багатьох елементів електрообладнання висока, встановлюється спеціальний захист від перепадів напруги, яке легко може вивести з ладу компоненти оснащення. Йдеться про запобіжники, які є замикаючою деталлю ланцюга. Тобто, через них здійснюється подача енергії. Якщо ж елемент перегорів, ланцюг розмикається, і прилад перестає отримувати харчування. Це допомагає уникнути поломок дорогого обладнання.

Як виконується заміна запобіжників

Заміна запобіжників авто повинна проводитися в чіткій відповідності з зазначеним виробником напругою. Тобто, на місце згорілого елемента повинен бути поставлений точно такий же, тільки новий. Відзначимо, що пристрої не тільки відрізняються за кольором, але і мають відповідне маркування на корпусі.

Заміна запобіжників у Львові поділяється на декілька етапів:

  • Відкрити панель запобіжників;
  • Виявити перегорілий елемент;
  • Замінити що вийшов з ладу запобіжник новим;
  • Закрити кришку.

В крайньому випадку, допускається тимчасова установка елементів, що мають більший опір. Вибір запобіжника, розрахованого на меншу потужність, швидко виведе його з ладу.

Куди звернутися?

Заміна запобіжників зазвичай проводиться самостійно. Однак, якщо потрібен пошук несправних елементів, може знадобитися допомога професіоналів. Тоді Вам слід звернутися в автосервіс з хорошою репутацією, такий, як «СТО Авто». Це дозволить бути впевненим, що всі роботи проводяться досвідченими майстрами, які здатні дати тривалу гарантію на виконані процедури.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів