Ремонт електропроводки авто у Львові

Ремонт електропроводки автомобіля потрібен при виявленні несправностей в бортовій мережі. Відзначимо, що такі дефекти є дуже складними, оскільки далеко не завжди їх легко локалізувати. Наприклад, обрив проводки в районі панелі приладів може викликати замикання ланцюга, а також розряджати акумулятор. При цьому часто відбуваються збої в роботі обладнання, які у відсутності грамотного електрика призводять до заміни блоків та інших елементів системи. Відзначимо, що в більшості випадків такі операції не призводять до хороших результатів. Звичайно ж, при цьому грошові кошти власника витрачаються даремно. Подібні проблеми є особливо актуальними для вікових автомобілів преміального сегменту, оснащених великою кількістю різних електронних пристроїв.

Обладнання для автомобіля

Крім основних агрегатів, які забезпечують автомобіль можливістю пересуватися, в сучасних автомобілях є чимала кількість додаткових пристроїв, що відповідають за комфорт водія і пасажирів, а також за безпеку. Наприклад, можна виділити систему ABS, що допомагає зберегти контроль над транспортним засобом під час екстреного гальмування. Також до додаткового обладнання відноситься опалення та кондиціювання. Без цих двох функцій пересуватися на машині в холод і спеку практично неможливо.

Практично всі подібні пристрої живляться від електромережі. Для забезпечення безперебійної поставки енергії під обшивкою салону прокладений довгий ланцюг проводки. Відзначимо, що деякі моделі страждають від невдалих конструкторських і інженерних рішень, які призводять до потрапляння в блоки або на електрику вологи. Потрібно розуміти особливості нашого клімату, а також великої кількості реагентів, особливо у Львові. Все це призводить, в кінцевому підсумку, до гниття проводки і обривів.

Виконання заходів

Головне завдання в процесі е здійснення ремонту електропроводки авто — виявити місце обриву або перегорання. Перш за все, звичайно ж, перевіряються блоки запобіжників і реле, а також штекери. Якщо ушкоджень цих елементів не виявлено, то майстер копає глибше. Є ймовірність того, що будуть демонтовані декоративні панелі або навіть обшивка, оскільки проблеми можуть ховатися в магістралі проводів. Звичайно, ціна заходів в цьому випадку істотно збільшиться.

Ремонт електропроводки у Львові проходить у декілька етапів:

  • перевірка напруги ланцюга
  • перевірка запобіжників
  • локалізація дефекту
  • демонтаж панелей і обшивки (якщо необхідно)
  • заміна штекерів
  • з’єднання проводки
  • монтаж елементів

Якщо виявлено гниття проводки, слід усунути причину попадання вологи. В іншому випадку відновлювальні роботи доведеться повторювати досить регулярно.

Де якісно зробити ремонт електропроводки?

Ремонт електропроводки повинен виконуватися досвідченим майстром. Багато сервісів, наприклад, зовсім не беруться за подібні роботи, оскільки вони вимагають розуміння функціонування системи. В іншому випадку пошуки затягнуться і можуть взагалі не привести до якогось результату. Висококваліфіковані електрики працюють в штаті автосервісу «СТО Авто». Вони зможуть в короткі терміни виконати всі необхідні операції і повернути Вам автомобіль в справному стані.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів